Psikolojik Destek Talep Formu

6 Şubat 2023 tarihinde 11 ilimizde şiddetli şekilde hissedilen can ve mal kaybına sebep olan deprem nedeniyle ülke olarak derinden etkilendik. İlgili şehirlerde yaşayan insanlarımıza psikolojik destek olmak amacıyla; aynı zaman diliminde, çok sayıda kişi ile ücretsiz online terapi hizmeti vermeyi amaçlıyoruz.

Bu hizmeti şimdilik 10 yaş üzeri çocuk, ergen ve yetişkin yaş grubuna yönelik düzenlemiş bulunmaktayız. Görüşmelerin online olması nedeniyle daha küçük yaş çocuklarla iletişimde kısıtlılıkların olabileceği öngörülmektedir.

Doğrudan doğruya deprem travmasının yarattığı etkileri hafifletmeyi amaçlayan bu çalışmamızda EFT ve EMDR gibi doğrudan travma müdahale yöntemlerini kullanıyor olacağız. Aşağıdaki bilgi formunu doldurup gönderdiğinizde, başvuru yoğunluğuna bağlı olarak gruplanacak, gönüllü ve ücretsiz olarak bu hizmeti veren ilgili terapiste yönlendirileceksiniz. Önceden belirlenen gün ve saatte görüntülü görüşmeye dahil olmanız için kurumumuzun cep telefonundan size gönderilen linke tıklayarak görüşmeye dahil olabilirsiniz.
Klinik Psikolog Şahin UÇAR

Call Now Button