Psikolog Şahin UÇAR Randevu

randevu

Şahin Uçar – DoktorTakvimi.com

Psikolog Şahin UÇAR‘dan randevu almak için sol tarafta bulunan online randevu programını inceleyerek durumunuza uygun olan gün ve saat için psikolog Şahin UÇAR’ dan randevu alabilirsiniz. Telefon ile randevu almak için 0224 451 6551 numaralı telefondan Sabah 09.30 ile akşam 19.00 saatleri arasında Asistanım ile iletişim kurabilirsiniz. Akşam en son randevuyu saat 19.00’a verebilmekteyiz.

Randevulaşmak sözleşmektir. Bir kültürdür, anlayıştır. En az iki kişinin birbirine verdiği sözdür. Yazılı olmayan sözleşmedir. Randevulaşan, sözleşen taraflar kimi zaman türlü sebeplerle randevusuna sadık kalamayabilir. Böylesi durumlarda beklenen ve olması gereken önceden bu durumu karşı tarafa belirtmektir.

şahin uçar randevu

Bazen türlü nedenlerle randevuları daha uzun zamanlara yaymak durumunda kalabilmekteyiz. Bununla birlikte danışanların aldıkları randevu gün ve saatlerine duyarlı olmalarını beklemekteyiz. Önceden aldığınız randevunuza herhangi bir nedenle gelemeyecek olursanız bu durumu en az 1 gün önceden 451 6551 no’ lu telefonu arayarak Sekreter hanım’a durumunuzu belirtmenizi rica ederiz. Randevu saatinden birkaç saat önceki randevuların iptali bir başka danışan ile görüşme yapmamıza engel olmaktadır. Bu durum sizler gibi belirli konularda desteğe ihtiyacı olan başka bireyleri bekletmemize neden olabilmektedir.


Randevunuzu İptal Etmek Durumunda Kalabiliriz

Tüm bu açıklamalara ilaveten sekreterimiz, randevunuzun gün ve saatinizden 1 gün önce,  sizi cep telefonu veya sabit telefonunuzdan arayarak randevunuzu teyit edecektir. Randevunuza herhangi bir nedenle gelemeyecek olursanız son olarak bu teyit telefonunda durumunuzu belirtin. Bize bıraktığınız cep telefonu veya sabit telefonunuza ulaşamadığımız durumlarda ( tel açılmadığında, bize en kısa zamanda geri dönülmediğinde, uzun süre cevap verilmediğinde . . . ) randevunuzu iptal etmek durumunda kalabiliriz.            

Call Now Button