Video

Zayıflamaya Psikolojik Hazırlık

Zayıflamaya Psikolojik Hazırlık Nasıl Olur?

Zayıflamaya psikolojik hazırlık, psikologların ilgilenmek durumunda kaldığı bir konudur. Sadece diyetisyen kontrolünde belirli yeme düzeni ile çözülemez. Zayıflamak isteyen insanların en çok merak ettiği konulardan birisidir psikoloji. Zayıflamak için Psikolojik Hazırlık Önemlidir Önceden inanmadan, psikolojik olarak bunu istemeden zayıflamanın zorlukları kaçınılmazdır. Psikolojik olarak zayıflamaya hazır olmak demek, suçluluk duyguları, yalnızlık duyguları, öfke duygusu ile ilgilidir. Zayıflamaya Psikolojik Hazırlık Nasıl Olur? Uzm. Klinik Psikolog Şahin UÇAR Yanıtlıyor..

Ortoreksiya Nervoza

Ortoreksiya Nervoza Nasıl Terapi Yapılır?

Ortoreksiya Nervoza Nasıl Terapi Yapılır? Uzm. Klinik Psikolog Şahin UÇAR yanıtlıyor.. Ortareksiya nervoza nasıl terapi yapılır? Ortoreksiya nervoza toplumda sık görülmekle birlikte fazla önemsenmemektedir. https://www.youtube.com/watch?v=Vis7wC-efLs

Ortoreksiya Nervoza Nedir?

Ortoreksiya Nervoza Nedir? Ortoreksiya nervoza son yıllarda daha sağlıklı beslenme adı altında gelişen ve pek de dikkati çekmeyen endişe bozukluğudur. Uzm. Klinik Psikolog Şahin UÇAR yanıtlıyor..

Aşk acısına hipnozla psikolojik danışmanlık ve destek

Aşk acısına hipnozla psikolojik danışmanlık ve destek

Hipnozla Aşk Acısını Unutmak Hipnozla aşk acısını unutmak isteyenler, Aşk acısı çekenler, eski sevgilimi unutamıyorum diyenler, hipnozla aşk acısı nasıl geçer diyenler, hipnozla birini unutmak isteyenler, bu videoda Klinik Psikolog Şahin UÇAR’ ın Anadolu Ajansına verdiği röportajını izleyebilirler. Ayrılık ve sonrasında içinde bulunulan durum yalnızlık ve boşluk duygusudur. Aldatılma sonrasında değersizlik, kandırılmışlık, boynuzlanma hisleri… hissedilir. Bu duygularla hep yaşamak zorunda değilsiniz.

terapinin gizliliği

Terapinin Gizliliği

Terapinin gizliliği nedir? Psikoterapi seansları etik ilkerler doğrultusunda özel ve gizlidir. Terapi merkezlerinde psikologların seans görüşmeleri danışan ile psikolog arasında kalır. Bu psikoterapilerin en hassas noktasıdır. Terapinin gizliliği başlıklı bu videoyu Klinik Psikolog Şahin UÇAR’dan izleyebilirler.

Call Now Button