TavsiyeEdiyorum.com
Uzm.Psk.Şahin UÇAR için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler:

 Ad (Danışan)
 IP: 176.227.90.ZCJ

30.06.2020
 TavsiyeNo: 115357
Merhabalar, Psikolog arayışında olduğum bir dönemde Şahin Beyin yorumlarının çok iyi olduğunu gördüm ve hemen randevu aldım.Arayışta olanlar ve benim gibi antidepresan kullanmak istemeyen kişiler için bu yorumu yazmak istedim. Tedaviye başlama nedenim geçmişle yaşıyor olmamdı.Olumsuz olaylar aniden aklıma geliyor ve yaşam kalitemi çok düşüyordu.Beni olumsuz etkileyen düşüncelerden Şahin Bey in ilk sehansında kurtuldum. Hipnoz ile olumsuz düşüncelerinizi düşünmek isteseniz bile beyniniz buna izin vermiyor.O ana gidemiyorsunuz.Şahin Bey sizi notlarını alarak dinliyor ve sonunda öyle bir cümle kuruyor ki işte bu diyorsunuz. Sizi size anlatacak en iyi uzman Herkese tavsiye ediyorum.Sağlıklı günler diliyorum.

 N.D. (Danışan)
 IP: 176.40.245.YZL

26.12.2019
 TavsiyeNo: 112893
Şahin beyle yaklaşık 5 ay süredir anksiyete bozukluğu ve panik atak tedavisi üzerinde çalışıyoruz. Tanıştığımız dönem öyle korkunç bir ruh halindeydim ki deldireceğimi sanıyor uyku uyuyamıyor hiçbir sebep yokken ağlama krizlerine giriyor kontrolü kaybetme korkusu yaşıyordum. Her akşam muhakkak panik atak geçirdiğim için yatağa girmekten korkuyor sakinleştirici ilaçlar içerek uyuyabiliyordum. Birkaç seans hipnoterapi uygulamasından sonra bende inanılmaz bir rahatlama oldu. Sihirli bir değnek değmişçesine ani bir gelişmeyle toparlanmaya başladım. Zamanla korkularım kaygılarım ve ataklarım geçti hatta hiç yaşanmamış gibi hissetmeye başladım. Bambaşka biri gibi hissediyorum tarifi mümkün değil. Şahin beye minnet duyuyorum iyi ki yollarımız kesişmiş..

 Mine (Danışan)
 IP: 5.47.148.LW

27.11.2019
 TavsiyeNo: 112476
Kendisi ile internet tavsiyeleri aracılığı ile tanıştım. Oldukça çaresiz bir dönemdeydim ve uzun süredir görmezden gelmeye çalıştığım problemlerin yeniden gün yüzüne çıkmaya çalıştığının farkındaydım. Sonunda neredeyse yaşadığım hiç bir şeyi atlatamadığıma karar vererek psikiyatriste gittim ancak ilaç kullanmak istemiyordum ve uzun bir süre de ilaçların yüzüne bakmak gelmedi içimden. Fakat zaman geçiyordu ve psikolojimi ne kadar umursamamaya çalışsam da giderek kötüleşiyordu. Arkadaş ilişkilerimden verim alamıyordum. Kimseye gerçek anlamda güvenmiyordum ve bunun dışında sayabileceğim bir çok manevi problem dışında fiziksel olarakta çökmüştüm. Bazı günler yataktan bile çıkamıyor, kendim olmayan birinin düşüncelerine bulanmış gibi hissediyordum. Bu yüzden seneler sonra internette psikolog kelimesi arattım ve Şahin Bey ile burada tanıştım. Bir çok tavsiyeyi okuyarak, kendisine başvurmak istedim. Tedavim neredeyse yeni ama bu süreç içinde hayatımda değişen bir çok şey oldu. İnsanlarla kuramadığım duygusal bağ geri gelmeye başladı. Sürekli uyuyan biri olmaktan çıktım ve kısaca eskiden tanıdığım bana ait düşünceler beynimde yeniden yerini buldu. Tedavimin ilerisinde daha da iyi olmayı umuyor, Şahin Bey'in tecrübesini herkese tavsiye ediyorum.

 E.A.K. (Danışan)
 IP: 176.217.95.DD

12.11.2019
 TavsiyeNo: 112257
Şahin Bey'e tavsiye ve internet üzerindeki olumlu yorumlar üzerine yaklaşık 4-5 ay kadar önce gitmeye başladım. Anksiyete ve kaygı bozukluğum çok yüksek bir seviyedeyken neredeyse panik atak benzeri ataklar hayatımı zindan etmeye başlamışken tanıştık. Öyle ki ataklar nedeniyle hiçbir şeye odaklanamıyor bazen yataktan çıkamayacak kadar kötü hissediyor, kalp çarpıntılarıyla boğuşuyordum. 8 seanstır hipnoterapi ile çalışmaktayız ve artık eskiden olduğu gibi beni yataklara hapseden ataklarım geçmiş durumda şuan sadece ara sıra gelen ve birkaç saate tamamen geçen bir hale düşürdük ve Şahin Beyle tüm bunları tamamen atlatacağıma da inancım tam. Bana kalırsa Bursa'da gerçekten işinin ehli bir psikolog. Zaten muayenehanesine gittiğinizde koca bir duvarı kaplayacak kadar eğitim sertifikalarını görerek büyüleniyorsunuz. Her anlamda bilgili ve donanımlı bir psikolog.

 Sinan Kxx (Danışan)
 IP: 95.10.187.W

07.12.2018
 TavsiyeNo: 107120
Uzman psikolog Şahin Uçar’ı “TavsiyeEdiyorum.com” sitesi aracılığıyla tanıdım.Hayata,insanlara,okula karşı beni kilitleyen ve sebebini benim de bilmediğim sorunlarım vardı.Daha önce psikiyatri kliniğinde ilaç tedavisi görmüştüm ancak bu tedavi gecici çözüm üretmekten başka bir işe yaramadı.Şahin Uçar’ın danışma merkezine gitmeden önce bu site aracılığıyla hipnoterapi yönteminde ne kadar başarılı olduğunu öğrendim. Gittiğimde yanılmadığımı gördüm. Şahin Uçar beni dinlendikten sonra problemlerimin çözümü olduğunu söyledi. Bunu söylüyorum,çünkü öyle bir kısır döngüye girmiştim ki düzelmeyeceği düşüncesi beynime yapışmıştı. En önemlisi de Şahin Uçar,sorunlarımı anlatırken benimle göz teması kurdu.Dikkatini bana verdi, profesyonelce dinledi. Diğer seanslarda tedaviye başladık. Her seansın sonunda hayatımda aşamalı değişmeler olduğunu hem ben hem de başta ailem olmak üzere bütün çevrem gördü. Henüz tedavim sonlanmadı.Ancak şunu temin edebilirim ki faydalı ve işini ciddiye alan biri Şahin Uçar. Son olarak güler yüzüyle beni evimde hissettiren Şahin Uçar ve yardımcısına çok teşekkür ediyorum.

 Ramazan Yarar (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 87.163.32.DB

17.08.2018
 TavsiyeNo: 105193
Klinik psikolog Şahin UÇAR ı uzun yıllardır tanıyorum. Kendisini lise yıllarından bu yana çok başarılı olarak hatırlıyorum. Uzun yıllar sonra, çalışmalarının aynı ivmeyle devam ettiğini gördüm. Bu beni mutlu etti. Her ikimizin birlikte deneyimlediği çok değerli hatıralarımız oldu. Başarılı spor yaşamı, çok yönlü kişiliği, sosyal ilişkileri ve benim için en önemlisi de dostluğu önemlidir. Yıllardır görüşmediğiniz halde alo dediğinizde sanki dün akşam ayrılmış gibi hissedersiniz şahin uçar ile dost iseniz. Ayrı dünyalardayız uzun yıllardır. Ama aynı ilişkilerimizin devam ettiğini biliyorum. Psikoterapi ve hipnoz ile ilgili problemler konusunda çok başarılı olduğunu biliyorum. Bu konuda herkese tavsiye ederim. Başarılar dilerim kendisine.

 Psk.Erol AKDAĞ
-
(Sitemize Kayıtlı Uzman)

02.08.2017
 TavsiyeNo: 98244
Şahin beyle Esenyurt Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisanstan tanışıyoruz. Mesleki yeterliliği ve donanımıyla, konulara yaklaşım tarzıyla, bütüncül vaka deneyimleriyle, sürekli kendisini güncellemesiyle iyi bir terapist olduğunu belli etmekteydi. Özellikle Cinsel terapi ve hipnozla terapi konularında eğitici eğitimleri vermekte, ve bu alanlarda çok başarılı ve tecrübeli olduğunu eğitimlerine katılan terapist arkadaşlardan bilmekteyim. Sözün kısası Bursa ve çevre illerde psikolog arayanlara Şahin beyi gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

 Dr.Sevilay ZORLU
-
(Sitemize Kayıtlı Uzman)

20.06.2017
 TavsiyeNo: 97526
Bursa'da Psikiyatri ihtisası yaptığım dönemde Şahin Bey'in ismini duymuştum. Kendisi ile tanışma fırsatım olmamıştı. Hipnoz ile ilgili daha fazla neler öğrenebilirim konusunda araştırma yaparken bir Doktor arkadaşım Antalya 'da eğitim olduğunu söyledi. İleri düzey hipnoz kursu sayesinde kendisini tanıma imkanı buldum. İşini ne kadar severek yaptığını ve uyguladığı tekniklerde başarısını yakından gözlemledim. Pek çok yeni teknik öğrendim. Pratik ve teorik birikimi oldukça fazla. Yardım almak isteyen herkese kesinlikle Şahin Uçar 'ı tavsiye ediyorum. Güvenle yardım alabilirsiniz.

 Nermin Öxx (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 78.186.250.YF

22.04.2017
 TavsiyeNo: 96188
15 yaşında oğlum için kendisinden profesyonel yardım aldık.Oğlumun ergenlik sorunlarının yanı sıra , sınav kaygısı ve bazı konularda yoğun takıntıları vardı. Özellikle takıntıları konusunda çok zor zamanlar geçirdik.Bu aşamada Şahin Bey ile seanslara başladı. Düzenli terapiler sonucunca oğlum, takıntı problemleriyle daha kolay başa çıkmaya başladı. Şahin Bey'e başvurmamıza sebep olan konu şu an oğlumun gündeminden çıkmış durumda. Gerçekçi, anlayışlı, sabırlı ve özverili tavrından dolayı Şahin Bey'e çok teşekkür ederim.

 ARKADAŞ (Danışan ) (Danışan)
 IP: 176.238.1.YJC

01.04.2017
 TavsiyeNo: 95659
Şahin beyi bu sitedeki tavsiyelerden buldum .İlk önceleri EVLİLİĞİMDE yaşadığım sorunlara HİPNOZ ile terapi pek inandırıcı gelmemişti qma şimdi kendimi çok daha iyi hissediyorum, terapiden olumlu sonuç almak çok güzel.Herkese kesinlikle TAVSİYE ettiğim ve her zaman tavsiye edebileceğim işinde BAŞARILI ,ÇALIŞKAN ve GÜVEN veren bir uzman psikolog. Zaman zaman benim öfke çıkışlarıma sabırla katlandığı için kendisine çok teşekkür ediyorum. ŞAHİN UÇAR a mesleğinde başarılarının devamını diliyorum.

 Erdinç (Danışan)
 IP: 78.178.28.C

19.12.2016
 TavsiyeNo: 92954
Merhabalar şahin uçarı bir akrabamın tavsiyesi üzerine tanıdım sinirlendiğimde heyecanlığımda sürekli kusuyodum korkularımı yenemiyordum yıllarca pskiyatri ilaçları kullandım panik bozukluklarım hayatımı vahfetmişti bir kaç seans sonrası şahin hoca bütün problemlerimi çözdü yıllardır yaşadığım bu korkularım bitti kendimi inanılmaz güvenli hissediyorum artık panik yapmıyorum kusmuyorum kendisini daha önce tanımayı çok isterdim kesinlikle tavsiye ediyorum yıllardır kendimi bu kadar mutlu hissetmedim şahin hoca benim için özel bir insan

 Emre Exx (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 85.105.183.ZYW

02.12.2016
 TavsiyeNo: 92489
Şiddetle herkese tavsiye ettiğimiz nadide insan. Yıllar önce eşimin saçkıran nedeniyle saçı , kaşı , ve vücudundaki bütün kıllar dökülünce psikolojik tedavi görmesi gerekliliği doğdu. Tamda bu sırada bir psikolog arayışındayken buldum Şahin Uçar'ı. İlk başlarda eşimi ikna etmek biraz zor oldu ama 1 seans gittikten sonra kendisi hep gitmek istedi. Eşim "ilaç gibi adam " der Şahin Uçar için. Uyguladığı yöntemler sayesinde eşim bütün takıntılarından , kendine olana güvensizliğinden, mutsuzluklarından kurtuldu. Hayatımızda iyi ki tanıdık dediğimiz nadir insanlardan biridir. En başta da dediğim gibi o yada bu şekilde psikolojik sorunları olan herkese şiddetle tavsiye ediyorum. Gidin ve danışın , hiçbir şekilde çekinmeyin. Hayat onun sayesınde çok daha keyifli olabilir , hayatı kaçırmayın.

 NEŞE (Danışan)
 IP: 78.189.157.BB

18.10.2016
 TavsiyeNo: 91148
8 yaşında kızıma anksiyete bozukluğu(Kaygı Bozukluğu) teşhisi kondu.4 yılsüresince çocuk psikyatrilerinde ilaç tedavileri gördük.Düzelme bir yana durumu dahada kötüleşmeye başladı.Okul başarısı hızla düşerken arkadaş edine memeye ve yalnız kalmaya başlamıştı.Kendisinin sevilmeye layık bir insan olmadığını düşünüyordu.Banyoya ve tuvalete bile kapıyı açık bırakarak gitmeye başlamıştı.Sürekli korkunç yüzler görüyordu.Her akşam ağlayarak ve yaşamak istemediğini söyleyerek uyuyordu.Bir gün Uzman Psikolog Şahin UÇARIN adını duyup ona gittik.Benim ve kızım için hayat tam bir işkenceye dönmüşken Şahin Beyle yaptığımız 2-3 seans sonrasında kızıma sihirli bir değnek değmiş gibi sorunları çözülmeye ,arkadaş edinmeye ve sıksık gördüğü korkunç yaratıkları görmemeye başladı.Artık banyosunu kapısını kapatarak yapıyor.Bunu gördüğüm gün galiba dünyanın en mutlu annesi ben oldum.Artık kızımın hiç bir problemi kalmadı.Şahin Beye kızımın hayatına bu şekilde dokunduğu için çok teşekkür ediyorum.Sorunu olan bütün insanlara içtenlikle tavsiye ediyorum.

 İlker D. (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 195.214.175.ZCB

11.10.2016
 TavsiyeNo: 90940
Merhabalar, Dostum Şahin'i 18 yıla yakın bir süredir tanıyorum. Üniversitedeyken tanıştık. O zamandan bu zamana kadar çok yol aldı. İdealist yapısı sayesinde devamlı yeni şeyler öğrenerek mesleğinde üst noktalara ulaştı. Yurt dışından bir profesörü konferans için buraya getirmesi de bu özelliğindendir diye düşünüyorum. Hem kişisel hem mesleki olarak eksikliklerini bilir ve onları iyileştirmek için yoğun emek harcar. Bu açıdan daimi bir öğrenci oldu. Uyumludur. Güven verir. Benim yorucu ve zorlu yurt dışı öğretimimde önemli destekçim oldu. Ne kadar istediyse zaman bulup İngilizceyi tam olarak öğrenemedi. Bu da mesleğini uluslar arası boyuta taşımada ki en büyük engelidir. Kendisine mesleğinde ve özel yaşamında nice başarılar dilerim. Saygılarımla,

 D.A (Danışan)
 IP: 95.13.117.ZYY

10.10.2016
 TavsiyeNo: 90920
Bir süredir bursa da psikolog arıyordum.bulunduğum iş yerimdeki arkadaşlarımdan ve internet üzerinden 'bursa psikolog' yazarak araştırma yaptım. Bir çok sayfada bursa da psikolog sayfasına eriştim. Bursanın en iyi psikoloğu ile görüşmek istiyordum. Psikolog tavsiye ediyorum sayfasından klinik psikolog şahin uçar'a eriştim. Kendisiyle bir süredir görüşme halindeyiz. Son derece başarılı buluyorum.iyi bir dinleyici olduğunu düşünüyorum. Anlaşıldığımı hissediyorum.sanıyorum hepimizin en temel ihtiyaçlarından birisi de anlaşılmak ve dinlenmek.yaşadığım hayatta kendimi yalnız hissediyordum. Anlamsız kalabalıklar içinde hissediyordum. Zaman zaman uykularım bozuluyor huzursuz hissederek uyanıyordum. Bu süreçte hipnoz ile tanıştım.şaşırtıcı şekilde olumlu değişimler yaşadım. Hipnoz anlatıldığı gibi değil bu arada. Uyku ve uyumak yok :) uzun zamandır kendimi böyle iyi hissetmemiştim. Uzun zamandır görmediğim bir arkadaşımında psikolog şahin uçar ile görüştüğünü öğrendim. İyi referanslar aldım. Benim mesajımı okuyan herkese şahin beyi tavsiye ediyorum.

 A.Ü (Danışan)
 IP: 94.122.179.YWZ

05.10.2016
 TavsiyeNo: 90756
Şahin Bey'e bu siteden ulaştım .Eğer sorunum çözüme kavuşursa bende tavsiye yazacagım dedim ve benim gibi aynı durumda olanlar vakit kaybetmeden sorunlarını çözsünler insallah diye düsündüm. Biz 9 yıllılk evliyiz. Fakat bir türlü cinsel birliktelik yasayamıyorduk eşimin sertleşme problemi vardi.Çok doktorlara gittik ürolog psıkolog ama hic fayda görmedik. Aramizdaki sorun giderek büyüyordu ve toplumunda çocuk baskısı artık coçuk dedilermi ağlamak istiyordum ve sonunda Şahin beye buradan ulastık. İlk konusmamızda içime büyük bir güven girmişti. İnşallah buradan çözümle çıkacağımıza inanmiştım. Kendinden emin samimi hiçbir detayı kaçırmadan bazen de ciddiyetle yaptığımız konuşmalarla her odasından cıktığımızda birseylerın degiştiğini görüyoduk. Konusmalarımız sonunda sadece eşimin probleminin olmadığı benimde vajinusmus oldugum ortaya çıktı ve karı koca ikimizde cinsel terapi gördük. Bazen hipnoz bazen konusmalarla her ikimiz de problemimizden insallah kurtulduk.Şahin beye o kadar çok dua ettik ki kim ne sorun yaşarsa mutlaka vakit kaybetmeden gitsin derim çünkü biz ehil olmayan insanların elinde cok zaman geçirdik.Sahin bey tek kelimeyle alanın en iyisi...

 Alya (Danışan)
 IP: 195.155.102.YL

26.06.2016
 TavsiyeNo: 88948
Merhaba! Şahin beyle yaklaşık 7 ay önce bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine görüşmeye başladım. Problemim odaklanamamaktı. Üniversite sınavlarına hazırlanıyordum ve hem derslerde hem sınavlarda bana sorulandan çok kafamın içindeki kaygılı düşüncelerle meşgul olmaktan zamanın nasıl geçtiğini anlamıyordum. Hayatımın her anında durum böyleydi. Yemek yerken, televizyon izlerken bile her şeyi bırakıp o an beni saran o korkunç hislerle boğuşmaya çalışıyordum. Bu yüzden ne kadar emek versem de çalışmalarımdan bir türlü sonuç alamıyordum. Şahin beyle ilk görüşmemizden beri her gün daha iyiye gittiğimi gördüm. Önceleri sınavlarda ben daha hiçbir şeyin farkında olamamışken süre hemen bitiverirdi. Şahin beyle çalışmalarımızdan sonra hem süreyi doğru kullanır oldum hem de kendimi fark etmemi sağladığı için başarım her geçen gün arttı. Onun sayesinde düşüncelerimi değiştirebilir, gereksiz ya da zararlı olanları atabilir oldum. Sadece okul hayatıma değil, günlük yaşantıma da bir çok olumlu etkisini gördüm Şahin bey in. Her seanstan önce "1 saat sonra her şey daha güzel olacak" diye sevinç duydum, heyecanlandım ve her seferinde de öyle oldu. Artık beni olumsuz etkileyen, hayatımın olumsuz şekillenmesine sebep olan tüm düşüncelerimden kurtulabileceğimi biliyorum ve bunu büyük ölçüde başardım da. Tüm bu yardımlarının yanında, odasına girdiğim andan itibaren verdiği olumlu enerjisi ve güven için de ona gerçekten teşekkür ederim. Onun sayesinde artık hayatımda her şey çok güzel ve hep öyle olacak.

 Uzm.Psk.Dnş.Seval Ulviye AKYOL
-
(Sitemize Kayıtlı Uzman)

03.05.2016
 TavsiyeNo: 87628
Değerli meslektaşım Şahin Uçar'ı 3 yıl önce tanıdım. Bana verdiği mesleki desteği, tavsiyeleri, süpervizörlüğü, yönlendirmeleri ve paylaşımları için kendisine büyük bir teşekkür borçluyum. Mesleki gelişimimde büyük katkısı oldu. Kendisini tanımak büyük şans benim için. Şahin Uçar tanıdığım en iyi psikoterapistlerden biri. Mesleğini severek ve ilgiyle yapan, etik kuralları ön plana alan, kendisini sürekli geliştiren, vizyonu geniş, işinin uzmanı, üretken, çalışkan, tecrübeli ve yetenekli bir profosyonel. Hipnoterapi alanındaki yeteneği ve çalışmaları çok iyi. Psikoterapiye ihtiyacı olan tüm danışanlara rahatlıkla başvurabilecekleri bir terapist olan Şahin Uçar'ı tavsiye ediyorum.

 fenomen (Danışan)
 IP: 212.156.58.Y

17.02.2016
 TavsiyeNo: 85888
merhabalar 3 ay önce şahin beyi internetten tavsiye üzerine bu sayfadan buldum ve rendavu alıp gittim ilk görüşmemiz de endişe anksiyete kayğı bozukluğu teşhisi kondu snra tedaviye başladık benim her günüm her an kötü bişey olacakmış korkusuyla geçiyordu ve öyle birşey ki kendimi asla ifade edemiyordum kimse kırılmasın üzülmesin diye haklıyken bile susuyordum haksız duruma düşeceğimi bile bile susuyordum! bu 10'uncu seansım şahin beyle veee nerdeyse o kokularım hiiiiiç kalmadı gibi tabiki daha devam bitene kadar bu korkularım yakasındayım şahin hocamın;) ve artık konuşabiliyorum kendimi ifade edebiliyorum bunun farkında tüm ailem ve dostlarım:) ve şunu söyleyeceğim ben şahin hocamı burdan tavsiye üzerine buldum o yüzden benimle aynı sıkıntıları yaşayan insanlara şiddetle tavsiye ediyorum keşke daha önce tanısaydım tedaviye başlasaydım teşekkürler ŞAHİN UÇAR;)

 Uzm.Psk.Abdullah ALPASLAN
-
(Sitemize Kayıtlı Uzman)

09.02.2016
 TavsiyeNo: 85693
Şahin beyi; yüksek lisans eğitimden tanıyorum. Mesleğine saygı duyan ve kendini mesleki gelişimine adamış başarılı bir psikoterapist. uzun yıllar boyunca aldığı psikoterapi eğitimleri ile mesleki deneyimlerini birleştiren Şahin beyin terapilerinde çok başarılı olduğuna inanıyorum. zira mesleğine bu kadar aşık bir insanı başarılı olması dışında düşünemiyorum. aynı zamanda psikoloji camiasında profesyonellere yönelik mesleki eğitimler de vermekte ve birkaç kez katılma fırsatı bulduğum bu eğitimler benim için çok doyurucu geçti. Bursa'da bir terapist ihtiyaç duyan herkese Şahin beyi tavsiye ediyorum

 Uzm.Psk.Hakan TOKGÖZ
-
(Sitemize Kayıtlı Uzman)

20.01.2016
 TavsiyeNo: 85138
Şahin beyle Klinik psikoloji yüksek lisans eğitiminden tanışıyoruz. Kendisi gerçekten de işine ciddiyetle ve büyük bir titizlikle yaklaşan tam bir profesyonel. Şahsen aldığı eğitimler ve verdiği eğitimlerle kendisini sürekli geliştiren arkadaşıma gıpta ediyorum. Samimiyeti ve dürüstlüğüyle olduğu kadar mesleğine ve dolayısıyla danışanlarına olan duyarlılığıyla da takdir ettiğim bir meslektaşımdır. Bursada psikolog arayanlara gönül rahatlığıyla tavsiye ediyorum.

 A.D (Danışan)
 IP: 46.196.0.Z

23.06.2015
 TavsiyeNo: 79699
Kendimi inanılmaz bir çaresizlik içinde hissettiğim zaman,bu siteden Şahin Bey için yazılanları okuyarak kapısını çalmıştım. Ciddi bir mide rahatsızlığı (helicobacter pylori) tedavisi görmüştüm. Arkasından IBS tanısı konması çok uzun zaman almış bir bağırsak sorunuyla karşılaşmıştım. Piyasadaki bütün ilaçları ve tüm meditasyon yöntemlerini denemiş olmama rağmen hiçbir şekilde kurtulamıyordum. Üniversite hayatının getirdiği düzensiz yaşam şekli de eklenince huysuz sosyal ortamlarda bulunmak istemeyen birisi olmuştum. Bunu bir yaşam biçimi olarak kabul etmedim. Tüm bu durumların üzerine geçmişte yaşadığım ve çözümleyemediğim bütün olaylar tek tek bana saldırmaya başlamıştı. Kaygı,stres,asosyallik hepsi üzerimdeydi. Kafayı yediğimi düşünmüştüm ki Şahin Bey'le tanıştım. Hipnoterapiye başladık. O kadar umutsuzdum ki.Panik bozukluk yaşıyordum ve hepsi ile mücadele etmek bence imkansızdı. Hipnoterapinin üzerimde yarattığı durumu tarif etmem mümkün değil.Aslında tüm bunların kaynağının tek bir şey olduğunu gördüm ve şuan IBS 'in adını bile unuttum. Okulda başarım arttı ve daha pozitif daha çok gülen bir insan oldum.Ve inanılmaz mutluyum kendimi bütün gereksiz şeylerden arınmış hissediyorum. Şahin Bey işinde uzman ve profesyonel anlamda çok başarılı bence. Şahin Bey'e sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.Aynı durumu yaşayan ve IBS'i yaşam biçimi haline getirmek zorunda kalan herkese tavsiye ediyorum.

 Alin (Danışan)
 IP: 176.33.247.ZD

19.06.2015
 TavsiyeNo: 79602
Her ne kadar ilk görüşmemizde neden burdasınıza mutlu olmak istiyorum desem de, her zaman iyi iletişim kurabilen ben artık insanlarla konuşmakta zorlanmaya başlamış ve destek almazsam daha da negatif ve korku dolu bir insan olabileceğimi farketmiştim. Üzerine düşünülecek bir şey kalmamıştı. Aynı gün burada ki yorumlar sayesinde Şahin bey'den randevu aldım ve sayesinde hipnozla tanıştım. Hayatımda ki yanlış kararların sebebinin geçmişimde yaşadığım bazı üzücü şeylerden kaynaklandığını bu seanslarda öğrendim. Meğer ben yıllarca sırtımda kocaman bir sırt çantasıyla yaşamışım ve bunun farkına varamamışım. Her görüşmemizde sırt çantamdan bir parçayı orada bırakıp ayrıldım. O büyük yükten kurtulunca hayatımda ki sorunlara karşı ne yapacağım şimdi ben durumundan sıyrılıp çözüm yollarına gitmeyi öğrendim. İyi ki daha da geç kalmadan Şahin bey'in kapısını çalmışım, saygı ve sevgilerimle.

 ÖZLEM (Danışan)
 IP: 88.224.75.WC

30.04.2015
 TavsiyeNo: 78404
HİPNOZ İLE RUH SAĞLIĞI GERÇEKTEN MÜMKÜNMÜŞ.. Şahin bey ile 2014 yazında tanıştım. Kendisini internet üzerinden yapılan yorumlar sayesinde tanıma fırsatı buldum, fırsat diyorum çünkü hakikaten işinde çok başarılı. Bana düşen ise sadece güvenmekti ve başardık. Ancak tedavimi bazı nedenlerden dolayı yarım bırakmak zorunda kaldım tek kırgınlığım neden seanslara devam edemediğimi sormak için bir kez bile aranmamak oldu...Yinede kendisine herşey için çok teşekkür ederim....

 Uzm.Psk.Ferhat ŞEN
-
(Sitemize Kayıtlı Uzman)

20.02.2015
 TavsiyeNo: 76301
Şahin bey ile Klinik Psikoloji Yüksek lisans eğitiminden tanışmaktayız. Uzun yıllar alanda çalışmış olmasının verdiği tecrübe ve bilgi birikimi kendisini Şahin beyde hemen göstermektedir. Alanında bir çok eğitimi olan ve bu eğitimleri güçlü iletişim becerisiyle birleştiğinde ortada son derece iyi bir terapi süreci çıkmaktadır. Bursa da uzun yıllardır mesleki çalışmalarıyla adından söz ettiren ve ettirmeye devam edecek olan değerli meslektaşımı hem tebrik eder hemde gönül rahatlığıyla herkese tavsiye ederim.

 filiz (Danışan)
 IP: 78.177.2.YCJ

08.11.2014
 TavsiyeNo: 73049
Merhaba, Şahin bey'i internet aracılığıyla buldum.Insanın kendine yetemediği zamanlarda bir uzmandan yardım alması gerekiyor. Keşke yıllar önce böyle bir destek almış olsaydım.Şimdi hayatımdaki birçok şey farklı olabilirdi.Samimiyeti ve gerçekçi yaklaşımları için Şahin bey' e teşekkür ederim.Kendinizin özel ve değerli olduğunuzu size hissettiriyor.Şahin bey'le her görüştüğümüz de yıllardır tanışıyormuşuz gibi hiç birşeyi atlamadan içten tavırları güven veriyor.Hiç düşünmeden başvurabileceğiniz sabırlı ve işini severek yapan bir uzman.

 Hülya ÜSTEKİDAĞ
-
(Sitemize Kayıtlı Uzman)

30.09.2014
 TavsiyeNo: 72137
sevgili arkadaşım ve meslektaşım Şahin Uçar ile yaklaşık 3 yıl önce bir cinsel eğitimde tanıştık. aldığım kararları uygulamak ve meslek hayatımın yönünü belirleme aşamasında belki de ilk desteği sunan ilk teşviği veren çok değerli bir psikologtur. çalışkanlığı, kendine güveni ve ilerleme çabasını takdir ediyorum. yakın zamanda yayınlanacak çok değerli bir kitabın çevirisinde birlikte çalışmanın mutluluğunu ve onurunu yaşamaktayım. alanında uzman olan ve oldukça saygı duyduğum sevgili meslektaşıma başarılarının devamını diliyorum.

 araba sevdası:) (Danışan)
 IP: 212.175.133.Y

24.09.2014
 TavsiyeNo: 71978
Herkese merheba, Şahin Bey le bu denli kaybolmuşluk yaşamadan önce keşke tanışmış olsaydım. iki gözüm iki çeşme her gece dua ederdim derdime bir çare için. Ben 34 yaşında aile sevgisi görmemiş çok büyük duygusal travmalar geçirmiş evliliği külliyen sorunlu (1,5yıllık evliyim)10 yıldır panik atak hastası evli bir bayanım. tabi panik atağın getirdiği anksiyete bozukluğu obsesif bozukluk ve bunların doğurduğu her geçen gün birşeyin eklendiği ruhen dibe vurmuş hayatın kapkaranlık olduğu uykularım rüyalarım sosyal yaşantım özel hayatım akıl sağlığım ruh sağlığım beden sağlığım artık bitmiştiler sevdiklerime zarar verme korkusu hiç iyileşemiycem kaybedicem korkusu ölücem aklımı yitiricem günahlar işledim hatalarım çok suçlarım çok berbat bi insanım öleyim böyleyim sanki herkes affedilecekte Allah beni affetmeyecek gibi düşünceleri beni yedi bitirdi...size yaşam dendiğinde aklınıza ne geliyorsa hepsinin mahvolduğu altüst olduğu darma duman olduğu bir dönemde tanıştım(21/07/2014) Şahin Bey le. korkularım endişelerim kaygılarım panik atak nöbetlerim acillere taşınmalar ağlamalarım herşeyi sorun yapmalarım sinirlenmelerim...çeşit çeşit ilaçlar bitkiler psikiyatrılar psikologlar...(ilaçsız yaşayamam diye düşünürdüm ama birgün karar verdim ve Şahin bey le tanışmadan 5ay önce ilaç kullanmayı bırakmıştım.7 aydır ilaç kullanmıyorum). şahin bey ile tanışmadan önce gittiğim beni daha da beter yapan dr un bıraktığı ruhsal izlerle uğraştık ilk seanslarda aman diyeyim her doktora gitmeyin... iyice araştırın ..ruhsal sağlık çok önemli.. artık hiç bir şeye hiç kimseye güvenim yoktu bunca şeyden sonra dr lara güvendiğimi dile getirdim bu güvenimin oluşması için sabırla bana yardım etti. o an ne takıldı aklınıza size acı veren ne, üzen kahreden ne, hemen o an size yardımcı oluyor. belli bir kalıp yok sıkışmışlık yok kurallar yok.. seanslarda korkularıma güldüğümü görünce mutluluktan nasıl ağladığımı size anlatamam.. o kadar çok köklenmiş ki içimdeki korku endişe kaygılar olumsuz olan herşey kısacası..onu ordan kanıttırarark söküp alındığını hissediyorum seanslarda ve sonrasında... hafifliyorum özgürleşiyorum en önemlisi gülebiliyorum insanlarla artık konuşabiliyorum eskisi gibi... yazdığım yazamadığım herşeyim şu an yön değiştirdi ve gayeeetttt hoş güzel iyi bir şekilde ileriliyorum Allah ın izniyle Şahin Bey in yardımıyla karanlık olan herşeyim aydınlığa doğru koşuyor:)) hiç umudum yoktu hiç yoktu şimdi düşünüyorum da bugünüme çok şükür daha da herşey güzel olacak:)) Şahin Bey in anlayışına güler yüzüne samimiyetine içtenliğine çok ama çok teşekkür ediyorum. Uzman kimliğinden sıyrılmış bir insan... Sevgi ve Saygılarımla..

 çağla kxx (Danışan)
 IP: 88.247.193.ZYJ

28.08.2014
 TavsiyeNo: 71274
hayatım Şahin Uçar'dan öncesi ve sonrası diye 2 döneme ayrıldı :) şiddetle abartmadan saçma sapan ilaç bağımlısı olan herkese öneriyorum. her seanstan sonra nasıl bu kadar etkili olabiliyor düşüncesiyle ve hayranlıkla çıkıyorum ofisten. benim önerim problemleriniz çözülse ve bitse bile ruh sağlığınız için mutlaka seanslara devam edin. biraz ciddiyetten ayrılıyorum ve diyorum ki Ü Z E R İ N E Y O K arkadaşlar. bir çok tedavi yöntemi denedim hiç biri bu kadar kolay ve rahat olmadı. hemen ne ilaç kullanıyorsanız nerden ne destek alıyorsanız bırakın ilk seansta bile etkisini görebileceğiniz tek kişi ! elinizde bir reçete dolusu ilaçla değil huzur, mutluluk ve sakinlikle ayrılıyorsunuz. sevgiler....

 danışan (Danışan)
 IP: 93.186.122.BJ

28.06.2014
 TavsiyeNo: 69805
27 yaşındayım HERGÜN aynı konuyu düşünüyorum... ŞAHİN beyle daha önce tanışmış olsaydım nasıl biri olurdum...daha güçlü daha mutlu...insanların gözlerinin içine bakabilen...iç sıkıntıları olmayan.. insanları seven...özgüveni olan.. 20 yıldır içimde sakladıklarımı benden aldığın için... beni hayata yeniden döndürdüğün için... çaresi yok geçmişe dönemeyiz dediklerimi benden alıp beni özgür bıraktığın için.... bütün insanları sevdirdiğin için... gülebilmeyi öğrettiğin için... bana hayatımın geri kalanını armağan ettiğin için... sonsuz teşekkürler... çok şanslıyım ŞAHİN UÇAR ile tanıştığım için...

 Psk.Ali BIÇAK
-
(Sitemize Kayıtlı Uzman)

26.05.2014
 TavsiyeNo: 68977
Kıymetli arkadaşım Şahin Uçar 4 yıl önce Cinsel Sağlık Enstitüsünün bir eğitim programında tanıştım. O gün bu gündür kendisi ile giderek güçlenen bir arkadaşlığımız, kendi danışanlarımla tıkandığım her hangi bir yerde gönül rahatlığı ile danışabildiğim profesyonel bir ilişkimiz var. İyi ki kendisi ile tanıştım. İkimizde farklı illerde olsak da eğitim amaçlı programlar sayesinde senede bir kaç kez bir araya gelme şansımız oluyor, bu karşılaşmalarımızda kendisinden aldığım görüşler ve yorumlar sayesinde bir çok danışanıma ne kadar çok destek olduğunu bir kez daha duymasını istiyorum. Meslektaşım Şahin Uçar, mesleki bilgi birikimini sürekli artırmaya çalışır, bir eğitim programından diğerine adeta Uçar. Yılmaz yorulmaz eğitim aşkına hayranım kendisinin. Ona her hangi bir sorununuzu danışmaya gittiğinizde göreceksiniz ne kadar şanslı olduğunuzu. Burada ne yazarsam yazayım, yeterince anlatmış olamam kendisini.

 Ömür Yxx (Danışan)
 IP: 78.180.49.ZZZ

14.02.2014
 TavsiyeNo: 66411
29 yaşında bir yandan üniversiteye devam eden diger yandan çalışan gençlik yıllarının son deminde erkek bir bireyim Bir gün yataktan kalktığımda o gün ne yapmam gerektiğine dair aklımda hiç bir şey yoktu benim için asıl endişe edilecek kısım bu durumun fark edemediğim uzun bir zamandır devam ettiği ve kendi hayatım üzerine düşünmeyi, kafa yormayı ne sebeple ve ne zamandır bıraktığıma dair bir fikrimin olmamasaydı. Bundan sonrası benim için bir bataklık gibiydi ne kadar kurtulmaya çalışsam sanki biraz daha beni içine çekiyordu, zaman geçtikçe umudum ve direncim azalıyordu. Karamsarlığa teslim olmuşken yardım almaya karar verdim psikolog bir arkadaşım Şahin Uçarı tavsiye etti ve bende randevu aldım. İlk seansa gitmek için yola çıktığımda kafamda bir sürü soru vardı ''acaba ne kadar faydası olacaktı,ne kadar zaman alacaktı, ya çok geç kalmışsam yada kafam bu kadar dağılmışken kendimi ifade edebilecekmiydim...'' İlk tanışmamızda karşımda beklediğimden genç ve dinamik birisini bulmam beni biraz şaşırtmıştı konuşmaya başladıkça onda ki samimiyet ve rahatlık bana da geçti üzerimde ki gerginlik gitmişti, bir çırpıda aklımda biriktirdiğim her şeyi anlatmaya başladım bana göre bir çırpıda ve daldan dala olmasına karşın; Şahin Bey beni kendinden emin ve dikkatli bir şekilde beni dinliyordu tabi beni aralarda yönlerdirmeyide ihmal etmemişti. Terapinin bu ilk seansından sonra daha önce tanımadığım bu insan güvenimi kazanmıştı ve içine düştüğüm bataklıktan kurtulmuştum gibi hissediyordum ve kedi adıma tekrar ümitlenmeye başlamıştım. Bu benim için çok iyi bir başlangıçtı. Devam eden seanslardan sonra hayatımda küçük küçük olumlu değişimler olmaya başladı bunların bende bıraktığı etki ise paha biçilemez. Halen terapi sürecim devam etmekte ama buna rağmen Şahin Bey ile tanışmam hayatımın pozitif anlamda kırılma noktalarından bir tanesidir, bundan sonra kazandığım ve başardığım şeylerde onun hakkı yok desem yalan söylemiş olurum...

 s.n. (Danışan)
 IP: 81.214.219.C

12.08.2013
 TavsiyeNo: 62264
Şahin Bey'e vajinismus sorunuma çözüm ararken, tavsiye ediyorum sitesi sayesinde ulaştım.Bu sıkıntı zamanla geçer sandım ama geçmedi Bir sürü doktora gittim ama sonuç alamamıştım.Tam umutların söndüğü zamanlarda ondan randevu aldım.İlk zamanlar gitmek çok zor geldi,umutsuz ve kararsızdım.İyileşebileceğime ihtimal vermiyordum.Ama görüştüğümüzde Şahin beyin konuşmaları, samimiyeti sayesinde doğru adreste olduğumuzu gün geçtikçe anladım.Eğer bir sorunu (özellikle bu sorunu) olupta gitmeye kararsız olanlar varsa hiç düşünmeden vakit kaybetmeden gidin.Keşke ilk kendisine gidebilme şansım olsaydı bu kadar yıpranmazdık.Kendisine çok teşekkür ediyorum...

 Neslihan ixx (Danışan)
 IP: 88.250.253.ZZF

14.07.2013
 TavsiyeNo: 61796
Bursada aile danışmanı ararken psikolog şahin uçar ile tavsiyeediyorum.com sayfası yoluyla tanıdım. Aile terapisti ile ilk defa görüşecektik ve ben kendi adıma heyacanlıydım. Nasıl bir süreç ile karşılaşacağımı bilemiyordum. Bizi çift olarak görüşmeye aldığı bir düzine görüşme sürecimiz oldu. Zaman zaman, yalnız da görüşmelerimiz oldu. Büyük hayeller sonrası eşim de ben de evliliğimizde bazı sorunlar yaşadık ve karamsarlaştık. Ben artık boşanmada çocuk psikolojisini merak etmeye başlamıştım. Eşimi nasıl ikna ederim diye düşünürken bu konuda fazla zorlanmadım. Evlilik terapisi için bursada psikoterapi merkezi arayışına girmiştim. Şimdi evliliğimizin daha uyumlu olduğunu düşünüyorum. Evlilikte iletişim yöntemleri çok önemli bunu kullanıyoruz diyebilirim. Ben bursada Evlilik ve aile terapisi konusunda Psikolog Şahin UÇAR ı başarılı buluyorum. Kendisini psikolojik destek aayışında olanlara tavsiye edebilirim.

 Psk.Sude FERALİ
-
(Sitemize Kayıtlı Uzman)

23.03.2013
 TavsiyeNo: 59232
Sevgili Arkadaşım Şahin'le birlikte 3 yıla yakın beraber eğitim aldık. Kişilik olarak sıcak kanlı, samimi ve her zaman için tevazukar biridir. Aynı zamanda çok iyi bir hipnoterapist olduğunu da söylemeliyim. Hipnoz esnasında ses tonu çok önemlidir. Şahin de sesini çok iyi kullanabilen ender insanlardan biridir. Şahin hayatının bir yerinde sorun yaşamış, sıkıntı duyan birçok kişiye yardım etmiştir ve halen etmeye devam etmektedir. Ayrıca ergenlerle sınav kaygısına yönelik çalışan ve başarılı olan bir meslektaşımdır kendisi... Bursa'da psikolojik yardım arayan herkesi gönül rahatlığıyla Şahin Uçar'a emanet edebilirim. Arkadaşımın gönül verdiği mesleğinde başarılarının kat be kat artarak devam edeceğinden şüphem yok. Çünkü psikoterapistlik mesleği gerçekten insanı sevmeyi gerektiren bir meslektir. Ve Şahin de bu insanlardan biridir..

 Bedia (Danışan)
 IP: 78.172.3.ZJJ

13.02.2013
 TavsiyeNo: 58043
Ben de burada tavsiye yazan bircok kisi gibi Sahin Bey'i tavsiyeediyorum.com araciligiyla tanidim. Evliligimle ve bebegimle ilgili ciddi sorunlar yasiyor ve dunyanin en buyuk sorunu bende en mutsuz insani ben zannediyordum. Yorumlari okuyunca cok inanmadan abarti hatta reklam oldugunu ve benim sorunlarimin oyle kolay cozulemeyecegini dusunerek gittim kendisine ve 4-5 seans sonrasinda artik bambaska biri olmami sagladi, anladimki yazilan yorumlarin hepsi gercek, hepsi icten ve yapilan ovguler az bile.. Kendisine buradan cok tesekkur ediyorum ve cevremde sorunlari olan herkese de Sahin Bey'e gitmelerini tavsiye ediyorum.

 sacide txx (Danışan)
 IP: 92.45.211.ZZW

05.09.2012
 TavsiyeNo: 53606
hamilelik,doğum ve sonrasında çok fazla kaygılarım oluşmuştu öyleki artık evden çıkamaz hale gelmiştim. kendimi eve kapattım herkesten kaçtım balkona dahi çıkmadım kendime küstüm kendimi kaybetmiştim ve bulamıyordum... ayrıca son derece gereksiz takıntılarım oluşmuştu örneğin:herşeyi sayıyordum eksik çıkarsa bulana kadar perişan oluyordum pencere kapı vb. kapattığım halde bundan emin olduğum halde tekrar tekrar kontrol ediyordum tüm bu gereksiz takıntılar hayatımı çok zorlaştırıyordu sonra şahin beye gittim ve mucize bir şekilde 1.seansdan sonra eve geldim birkaç gün içinde kendimdeki değişikliği farkettim 2. ve 3. seanslardan sonra diyebilirimki takıntılarım %80-90 azaldı. birde ben artık hayattan zevk almıyordum hiçbirşey beni mutlu etmiyor ve etkilemiyordu anneliği bile doya doya yaşayamıyordum bu mutluluğum tamamen geri gelmedi fakat ben maddi sorunlardan dolayı tedaviyi yarım bıraktım bu yüzden tam iyileşemedim fakat eskiye göre çok çok iyiyim kendisine çok teşekkür ediyorum...

 hülya üxx (Danışan)
 IP: 46.197.49.YL

19.07.2012
 TavsiyeNo: 52582
şahin bey hem mesleki hem de insani açıdan oldukça değerli ve donanımlı bir psikolojik danışmandır. yaşadığım bir sorun sebebi ile kendisine ulaştım.hayatımda oldukça ciddi değişiklikler yaratmıştır. tarafsızlığı, gizlilik ilkesine bağlılığı ve bende yatattığı güven duygusu aldığım yardımın kalitesini yükseltmiştir. mesleğine duyduğu saygıdan dolayı da hala kendisini bir çok eğitimle ve kişisel çalışmalar ile geliştirmeye çalışan, amacı sadece danışanlarına yardımcı olmak amacı ile hareket eden başarılı bir psikolojik danışman olduğunu düşünüyorum. yaptığı işi seven, güven veren ve yetkin bir insan. rahatlatıcı, dürüst, güven verici, samimi, destekleyici biri. kesinlikle bir çok konuda gönül rahatlığı ile kuşku duymadan kapısı çalınacak bir profesyoneldir. hayatıma kattığı her anlam için kendisine çok teşekkür ediyorum. iyi çalışmalar diliyorum...

 n.y (Danışan)
 IP: 94.122.155.CL

16.05.2012
 TavsiyeNo: 51242
Ben 12 yıllık evli bir vajinusyum hastasıydım evliliğim boyunca bu çaresizlikten kurtulmak için doktor doktor gezdim bilmediğim ilaçları içtim aklınıza gelebilecek herşeyi yaptım doktor gözetiminde eşimle birlikte olduk ama birşeye yaramadı korkularımdan kurtulamıyordum okadar çaresizlik içindeydimki ölmek tek çare diye düşünüyordum ama şahin uçarı tanıdıktan sonra hayatın bu kadar güzel ve değerli olduğunu anladım şahin beyi bilgisayarda gezinirken buldum ama iyiki onu tanıdım şahin bey gerçekten vajinus hakkında bana güven veren tek insan samimi sıcak güler yüzlü tavrıyla ben i hayata bağladı biz eşimle onun sayesinde çok mutluyuz ona gerçekten nasıl teşekür etsem bilemiyorum şahin bey samimiyetin güler yüzün için çok teşekürler eğer sizde vajinusyum rahatsızlığı yaşıyorsanız hiç vakit kaybetmeden şahin uçara ulaşın emin olun onu tanıdıktan sonra gözleriniz daha güzel bakacak hayata samimi ve sıcaklığıyla ilk görüşte güveninizi kazanacak onu arama cesareti gösterin yeter şahin bey sizi zaten bırakmaz bütün kalbim le teşekür ediyorum kendisine ve tavsiye ediyorum

 Psk.Gülçin DÖNMEZ FİDAN
-
(Sitemize Kayıtlı Uzman)

09.05.2012
 TavsiyeNo: 51025
Şahin Uçar ile Ankara da hipnoz eğitiminde tanışmıştık. Kendisi eğitimci olarak oradaydı. Uzun yıllar hipnoz ile ilgili çalışmalar yapmış olan arkadaşım bizleri orada çok güleryüzlü ve tam anlamıyla öğretici ruhu ile karşıladı. Hipnoz konusunda Bursa da adından sıklıkla söz ettiren arkadaşım, hipnoz ile sorunlarını çözmek isteyen danışanlara sıklıkla tavsiye ettiğim bir isimdir. Meslekdaş olarak da her zaman yardımsever oluşu kişiliğinin de mesleğine ne kadar yakıştığını göstermektedir. Şahin e meslek hayatında başarılar diliyorum...

 Dr.Mehmet TEKNECİ
-
(Sitemize Kayıtlı Uzman)

27.01.2012
 TavsiyeNo: 47685
Değerli Arkadaşım Şahin Uçar, Gönlünü hissettiğiniz, içten , samimi iletişim içinde olduğunu fark ettiğiniz, üretken bir insandır.Çalışkan, gayretli,meraklı,paylaşımcı,en önemli samimi bir yapısı vardır.Gerek çeşitli organizasyon,dernek çalışmalarında ön planda bulunan ve profesyonel olarak yürüttüğü meslek hayatına rağmen, bitmek bilmeyen ilim aşkıyla öğrenmeye doymayan ve birikimini paylaşan özellikleri dikkat çekiçidir.Kendisini tanımaktan büyük mutluluk duyduğum Psikolojik danışman Şahin Uçar'ı tavsiye ediyorum.

 Psk.Dnş.Samet ÖNDER
-
(Sitemize Kayıtlı Uzman)

20.09.2011
 TavsiyeNo: 44339
Değerli arkadaşım ve saygıdeğer meslektaşım Şahin Uçar'ı gıyaben 3 senedir şahsi olarak da 1 seneye yakın zamandır tanımaktayım. Kendisiyle tanıştıktan sonra hakkında yazılan yorum ve tavsiyelerin doğruluğunu ve güvenilirliğini o kadar hissediyorsunuz ki insani ve mesleki olarak zihninizde hiç bir soru işareti bırakmıyor.Bursa'da geçirdiğim süre içerisinde kendisinin ofisinde danışanlarımla seanslarıma devam etme şansım oldu. Burada da kendisinin mesleğinde ne kadar profesyonel olduğuna ve danışanları üzerindeki olumlu etkilerine bizzat şahit olmuşumdur. Mesleki açıdan kendisini sürekli geliştiren, psikoloji alanında da üretkenliğe devam eden, hipnoz eğitimleriyle de meslektaşlarıyla bu bilgilerini en içten bir şekilde paylaşan Şahin'in mesleki başarılarının artarak devam etmesi temennisiyle, ihtiyacı olan herkese hiç vakit kaybetmeden Şahin Uçar ile tanışmalarını tavsiye ederim.

 Uzm.Psk.Ali Rıza TUNUR
-
(Sitemize Kayıtlı Uzman)

07.06.2011
 TavsiyeNo: 42328
Sevgili arkadaşım Şahin Uçar'ı yaklaşık 15 yıldır tanırım. Çok iyi bir dost, çok iyi bir arkadaş olan Şahin Uçar psikoterapi ve hipnoterapi alanında da kendini kısa sürede kanıtlayarak göğsümüzü kabartmıştır. Bilgi ve tecrübesini arkadaşlarıyla paylaşma konusunda son derece cömert olan Şahin Uçar'dan meslek hayatım içinde çok fazla yararlandığımı da belirtmek isterim. Mesleğinde çok başarılı olmasına rağmen hala ilk günün heyecanıyla kendini geliştirmeye çalışması ve bu amaçla yurtiçi ve yurtdışı yayınları takip etmesiyle hepimize örnek olmuştur. Kendisini tanımak büyük bir keyif. Herkese içtenlikle tavsiye ederim.

 Suat Ü. (Danışan)
 IP: 88.225.194.ZC

28.04.2011
 TavsiyeNo: 41426
Şahin UÇAR'I tavsiyeediyorum.com sitesi aracılığıyla tanıdım.Uzun süreden beri var olan depresyonuma kalıcı bir çözüm arıyordum.Daha önce defalarca psikiyatriste gitmiş ve rahatsızlığımın giderilmesi için uzun süreli ilaç tedavileri uygulanmıştı.Tam düzeldim artık bir sıkıntım yok dediğim anda yeniden sıkıntılı durumlarla karşı karşıya kalabiliyordum ve yeniden ilaç kullanmak zorunda kalıyordum.Bu durumdan kurtulmanın farklı yollarını ararken Şahin Bey'den randevu alarak işyerine gittim.Ben kendisine konuyu aktardıktan sonra bana verdiği ilk izlenimimde kendine güvenen tavrı,ses tonu ve konu üzerindeki konuşması bu meselenin üstesinden gelebileceğim konusunda bana güven verdi.Bana tedavi planından bahsettiğinde biraz tereddüte düştüm.Şahin Bey hipnozla tedaviden söz ediyordu.Fakat ilk seanstan sonra boşuna tereddüt ettiğimi anladım,hipnozda normal durumumuzdan tek farkın gözlerimin kapalı olmasıydı.Üstelik kendimi daha rahat ve güvende hissetmiştim. Yaptığımız 5-6 seanstan sonra kendimi oldukça hafiflemiş hissetmeye başladım.Önceden geçmişten gelen bazı sıkıntılarım ara ara karşıma çıkarken şu an onlar aklıma bile gelmiyor.Beni bu dertten kurtardığı hem de ilaçsız kurtardığı için Şahin UÇAR'a çok teşekkür ederim.Bu ve benzeri sorunları olan herkese tavsiye ederim.

 Psk.Ayla SIRIKLI
-
(Sitemize Kayıtlı Uzman)

12.04.2011
 TavsiyeNo: 41094
Sevgili arkadaşım ve meslektaşım Şahin Uçar ile Omni Hİpnoz Akademisi’nin Ankara ‘da verdiği ilk hipnoz eğitiminde tanıştık. İkimiz de kursiyerdik ve birlikte çok şey öğrendik. Şahin Hipnoterapi konusunda inancı, yeteneği, çalışkanlığı ve azmi ile kendini çok kısa zamanda geliştirerek; eğitim aldığı Omni Hipnoz Akademisinde eğitimler vermeye başladı. Daha sonra Cinsel Sağlık Enstitüsü’nün Ankara’da açtığı ilk Cinsel Terapi eğitiminde yine beraberdik. Çok iyi bir eğitimdi, birlikte yine çok şey öğrendik ve kendimizi daha da geliştirdik. Hocamız Cem Keçe'nin cinsel terapiye bütüncül yaklaşımı sayeside Bütüncül Psikoterapi ile de bu eğitimde tanıştık. Şahin Uçar; yeniliklere açık, mesleğini seven ve sürekli kendini geliştiren bir yapıya sahiptir. Psikoterapi Enstitüsünden aldığı Bütüncül Psikoterapi eğitimi ile Hipnoterapi ve Cinsel Terapideki yetkinliğini ve altyapısını daha da güçlendirmiştir. Böylece daha geniş bir danışan kitlesine hitap edecek donanıma sahip olmuştur. Cinsel Sağlık Enstitüsü Derneği Bursa Şubesini açmış; başkanlığını başarılı, etkin ve ses getiren çalışmalarla sürdürmektedir. Sadece Bursa da değil ülkenin her tarafından gelen; sadece cinsel sorunlar değil, sınav kaygısı değil her sorun grubundaki danışanlarına içgörüsü yüksek, pozitif, güven veren, doğru yaklaşımları ile başarılı terapiler yapmaktadır. Aldığı eğitimleri birleştirerek, Cinsel Terapide hipnozun kullanılması ile ilgili başarılı çalışmalar yapmakta, eğitimler vermekte ve dünyadaki bu konuda etkili kişileri de davet ederek bizler için eğitim programları organize etmektedir. Arkadaşı olarak bu çalışmalarından dolayı takdir edip her zaman gurur duyduğumu da belirtmek isterim. Herkese, her türlü sorunlarında gönül rahatlığıyla başvurabilecekleri harika bir terapist olan sevgili arkadaşım Şahin Uçar’ı tavsiye ediyorum. Mutluluklar ve başarılar diliyorum. Psikolog Ayla Sırıklı-Ankara

 u.r (Danışan)
 IP: 78.176.202.YWY

09.07.2010
 TavsiyeNo: 34390
Merhaba benim cinsel bir sorunum vardı. 10 aylık evliydim ve ne kadar kabullenmek istemesemde vajinusmus hastasıydım. jinekoloğa gittiğimde vajinismusla yüzleşmiştim. Bir ay boyunca ne kadar başarmaya çalışsam da başaramadık. Sonunda bir uzmandan yardım almaya karar verdik. Bu konuyla ilgili de bir uzman araştırırken tavsiyeediyorum.com sitesindeki Şahin Bey'e yapılan övgü dolu sözler aracılığıyla kendisini tanıma fırsatı bulduk.Bu site sayesinde Şahin Bey'i tanıdım. En umutsuz olduğum anda randevu aldım ve eşimle birlikte giderek tanıştık. İyiki TANIMIŞIZ. İlk seansta kendisine güven duyduk. Ben ne kadar başarabilir miyiz şeklinde sorular yöneltsem de son derece kendinden emin bir şekilde cevap verişi bize daha fazla güven vermişti. Sadece 4 seansta bu beladan kurtulduk. Buradan vajinismus problemi yaşayan çiftlere sesleniyorum: Hiç vakit kaybetmeden ŞAHİN UÇAR'A gidin... Bursalılar için büyük şans. Tavsiyeediyorum.com' a çok teşekkür ederiz.

 spring (Danışan)
 IP: 78.170.238.C

16.05.2010
 TavsiyeNo: 33156
Şahin beyi bu site sayesinde tanıdım ve kendisi hakkında yazılan yorumlardan etkilendim.benim çocukluğumdan gelen çözemediğim arapsaçına dönmüş sıkıntılarım vardı ve orta yaşa gelmiş ve hala geçmişimde takılıp kalmış 1 adım ileri 2 adım geri gidiyordum.bu sıkıntılarım eşimle de ilşkilerime yansıyordu.İyice bunalıma girmiştim.2 çocuğum için ayakta sağlam durmak istiyordum.Şahin beye gitmekteki amacım biraz rahatlamak sıkıntılarımı hafiifletmekti.ama öyle olmadı.Şahin beyin meraklı,sabırlı yaklaşımı sayesinde arapsaçını teker teker çözdük.Bu benim için mucize gibi geçmişim artık bana acı vermiyor.Hayata umutla bakıyorum.Şahin beyin beni en çok etkileyen özelliği kaşısındakini çözmeye odaklanmış bakışları anlayışlı güven veren ses tonu ve prfesyonel duruşu,bundan sonra siz istedikten sonra herşey çözülüyor.İSTEYİN YETER.Allah razı olsun,ona uzun sağlıklı bir ömür nasip etsin.kendisine çok teşekkür ediyorum ve kesinlike tavsiye ediyorum.

 s.a (Danışan)
 IP: 212.156.58.Y

25.03.2010
 TavsiyeNo: 31779
Şahin Beyi bu site aracılığı ile tanıdım, hiç içinden çıkamayacağımı düşündüğüm zor zamanlarımdan kendisinin profosyenel ve umut veren tavrı sayesinde kurtuldum. En önemlisi hipnoz bu süreci gerçekten hızlandıran bir yöntem ve Şahin Bey bu konuda gerçekten çok iyi. Hİpnozla sizi sorunun kaynağına yönlendirerek sorunu kendinizin bulmanızı sağlıyor. Zor zamanlara direnmenizde size umut, sabır ve güven verecek bir uzman. Kendisine bu site aracılığı ile teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim.

 Psk.Dnş.Ayşe Gavas ASLAN
-
(Sitemize Kayıtlı Uzman)

14.02.2010
 TavsiyeNo: 30673
Sevgili Şahin genç yaşına rağmen eğitim mücadelesini bırakmamış ve benim gördüğüm en iyi hipnoterpi eğitimcisi ve uygulayıcısıdır. Kendisi temel eğitimimde benim de hocam oldu. Sesi ile insanların güvenini kazanan ve yaşam enerjisi veren henüz başka kimseyi tanımadım. Çok başarılı çalışmalar yapan ve Bursa için değil Türkiye için çok daha güzel işler yapacağına kesinlikle inandığım meslektaşıma başrılarının devamını diliyorum. Kendisini bizzat tanımanız için Şahin' i tavsiye ediyorum.

 A.Y (Danışan)
 IP: 94.55.35.WL

08.01.2010
 TavsiyeNo: 29589
merhabalar...konuya nasıl giriş yapacağımı bilemiyorum zira hayatım da ki iyileşmeler,gelişmeler,düzelmeler buraya sığamayacak kadar çok..şahin bey bana gerekli açıklamaları yaparak:)PSİKOLOJİK DANIŞMAN misyonu ile beni dinlemeye başladı ama ben şahin beyi danışman değil de... çocukluğumdan o güne kadar benim her yaşadığım anı bilen biri olarak hisettim daha doğrusu hisettirdi.benim sorunum yoktu. hatta bana göre ben yoktum da başkaları için yaşayan bir A.Y vardı.sağlığım ciddi anlamda bozuluyor hergeçen gün daha da artarak çeşitli hastalıklar olarak raporlara geçiyordu,"kilo alırsam ölürüm" mantığıyla yardım almağa karar vermiştim.otoimmün sistemim bir kısır döngü içine girmişti.haşimato,insülin direnci,fibromiyalji,bel fıtığı ve bu hastalıkların yol açtığı bir çok deformasyon(saç dökülmesi ciltte solukluk,cilt kuruluğu,kılcal damar çatlamaları,ileri derecede kansızlık) meydana gelmişti.yükseklik korkum ve daha sayamayacağım birçok olumsuzluklarla savaşıyordum.ocağın 19 nda 7' randevum ve ben şişmanlık da dahil tüm şikayetlerimden kurtulmuş durumdayım.vücudum da inanılmaz çözülmeler yaşıyorum.bu bir mucize çünki doktorlarım bana bunun imkansız olduğunu söyleseler de tetkik sonuçlarıma duydukları şaşkınlık da benim gözümden kaçmıyor(!)ne söyleyeyim ki sadece şukadarını toparlayabilirim.BEN BU YAŞIMA KADAR GEREKSİZ OLGULARA TEŞEKKÜR ETMİŞİM VE BURADAN ŞAHİN BEYE EN İÇTEN TEŞEKKÜRLERİMİ SUNUYORUM.geri kalan yaşantımda da danışmanımla belli aralıklarla görüşüp onun desteklerini alarak sürdürmek istiyorum ve şahin beyi her bireye tavsiye ediyorum,saygılarımla.

 Panik atak (Danışan)
 IP: 85.105.56.YB

13.12.2009
 TavsiyeNo: 28930
Eşimin yaşamış olduğu panik atak rahatsızlığı nedeniyle Şahin uçar ile görüştük. Kendisine gerçekten çok çok teşekkür ediyorum. Biz uzun yıllardır panik atak belasından çekmiş insanlar olarak bu durumdan kurtulduğumuz için çok çok mutluyuz. Uzun yıllar başka doktorlara gittik ve birçok ilaçlar kullandık. Bizimde bir arkadaşımız tavsiye ettiği için görüşmeye başladık. kızımızın sınav kaygısı nedeniyle de kızımızı görüştürmeyi düşünüyoruz. başarılar

 bal (Danışan)
 IP: 78.177.87.YDZ

10.12.2009
 TavsiyeNo: 28872
Ben bursa da yaşıyorum.ve erken boşalma gibi özel bir konuda destak almak istedim. uzun zamandır bu sorunla yaşadım doğrusunu söylemek gerekirse. Neden daha önce girişimde bulunmadım bilmiyorum ama doğru kişiyi bulduğuma sevindim. Beni anlayışla karşılaması ve sorunumla dalga geçmeden alaya almadan bana destek olmaya çalışması önemli gördüğüm özelikleridir. Anladığım kadarıyla benimki gibi bir sorunla bir çok erkek yaşıyor. bu nedenle tavsiye yazmak istedim. Hoşçakalın

 Durak (Danışan)
 IP: 85.105.181.ZYD

09.12.2009
 TavsiyeNo: 28850
Mrb, benimde Lisede öğrenci olan bir çocuğum var. Geçen yıl lise öncesi girdiği sınavda çok kaygılanmış, sınav korkusu nedeniyle kusmuştu. bu durum bu yıl sınavlar yaklaşınca yeniden başladı. ve bunun için bir destek almak istedik. Şahin UÇAR ile bu yüzden görüşmeye başladık. Şimdi çok çok iyi olduğunu söylüyor. kusma sorunu da kaygısı da ortadan kalktı. Kendisine teşekkür ediyorum. Başarılarının devamını diliyorum. Sınav kaygısı ve stresi olan herkese tavsiye edebilirim.

 murat (Danışan)
 IP: 78.189.90.YFB

02.12.2009
 TavsiyeNo: 28661
Öncelikle Şahin bey'in yardımları için kendisine teşekkür ediyorum. Başarılarının devamını diliyorum. Kendisiyle yakın bir dostumun önerisiyle görüşmeye başladım. Çocuğumun sınav kaygısı vardı. Son zamanlarda iyice çileden çıkmıştı ki kendisinden yardım almamız gerekti. öncelikle bizimle görüşmesi beni çok rahatlattı diyebilirim. arddından oğlumla görüşmeye başladı. Gerektiğinde bizi tekrar içeri alıp gerekli bilgilendirmede bulunması çok doğru bir yaklaşım. Sınav kaygısı ile ilgili gerçekten şu an çok iyi. Bu duum deneme sınavlarında da ortaya çıkıyor. belirgin değişmeler olduğunu farkediyoruz. Bu nedenle Sınav kaygısı yaşayan ailelere tavsiye edebilirim. İyi günler dilerim

 Kılıç (Danışan)
 IP: 78.186.249.YCW

24.11.2009
 TavsiyeNo: 28461
Biz vajinismus sorunu yaşayan bir karı koca olarak bu sorundan çok şeyler yaşadık. Bu maili de bizim gibi sorunları yaşayan insanlar için yazıyorum. 7 yıldır evliyiz ama ilişkiye giremiyorduk. Birçok yöntem denedik. kızlık zarını bile aldırdık bir işe yaramayacağını duyduğumuz halde. İlk yıllarda kendimiz hallederiz diye ertelemiştik. sonra ise çözüm bulamadıkça çaresiz ve yalnız kaldık. Bu sorunu yaşayanlara sesleniyorum. Hiçbir Sorun çözümsüz değil. Umutsuzluğa ve karamsarlığa gerek yok. Mutlaka başarılıyor yılmadan mücadele edin çözümü var biz yaşadık. iyi günler

 özbey (Danışan)
 IP: 88.250.189.ZB

23.11.2009
 TavsiyeNo: 28428
Benim Şahin bey ile tanışmam tamamen internet aracılığıyla oldu. Bursadaki Psikologları aradığımda onunla karşılaştım. Yazılanlardan etkilendim ve kendisine ulaştım. Daha sonra onunla görüşen birçok insan tanıdım. Okulumdan özellikle de. Kendisini iyi bir dinleyici olarak anlatabilirim. anlaşıldığım duygusunun yanısıra yaşadığım sıkıntılar konusunda da oldukça iyi durumdayım. Amcamın oğlu ve teyzem de Şahin Uçar beyden randevu aldı. sizlere de tavsiye ederim.

 simay (Danışan)
 IP: 88.247.178.ZJB

22.11.2009
 TavsiyeNo: 28387
ben sınav kaygım nedeniyle şahin bey ile görüştüm. Kendisiyle arkadaş gibi dost gibi bir arkadaşlığımız oldu bu nedenle kendimi onunla görüşürken iyi bir arkadaşımla görüşüyormuş gibi hissettim. Sınavların korkusu bende daha önceki zamanlarda da vardı ama bunun için annemin zorlamasını bekledim sanıyorum. biraz zorunlu seçmeli oldu ama gittiğim için mennunum. Sınav kaygısı yaşayan arkadaşlarıma tavsiye edebilirim. aslında bu bir yarış istemeyedebilirim:)

 ebru (Danışan)
 IP: 78.179.58.YLY

25.10.2009
 TavsiyeNo: 27484
Mrb gözlerimden akan her damla yaş beni yılladır çocukluğumdan geri getiremiyordu. hani insan ahh çocukluğum der ya ! benim her günüm pişmanlıklar içinde geçiyordu. Anneme mi babama mı kinim öfkem ayırt bilr edemiyordum. Yılların birikimini adeta kendimi cezalandırıyormuş gibi hergün acı çektim. Şimdi hayatımı ne kadar anlamsız öfkelerle geçirdiğimi anlıyorum. Hayatın anlamını ötelerde arayıp kendimden uzaklaşmışım. bunun için belki otuz yaşımı beklememeliydim ama neresinden dönersen kardır hayatın. Bence hayatınızı bekletmemelisiniz.

 ceren (Danışan)
 IP: 78.189.141.JZ

22.10.2009
 TavsiyeNo: 27407
Ben bursanın bir ilçesinden yazıyorum. Depresyon yaşadığım yıllardan bu yana bir çok doktor ile görüştüm. Birçok ilaç kullandım. Depresyon yaşayanlar bilirler sürekli kapımda. Bir süredir görüşmeye devam ediyoruz. Daha öncekiler gibi olmadığını hissediyorum. Sanki bu sefer önceki hallerime göre çok daha iyiymişim gibi hissediyorum. Üstelik ilaç da kullanmıyorum. İşin bu tarafı da güzel tabi. İlaç kullanmaktan bıkmıştım. Bakalım ilerleyen zamanlarda neler olacak.

 emre (Danışan)
 IP: 88.247.178.YZW

20.10.2009
 TavsiyeNo: 27338
Mrb ben uzun zamandır bir psikolog ile görüşmek istiyordum ama bir türlü de bunu yapmaya fırsat bulamıyordum.Ya da cesaret edemiyordum :) herkes kolayca gidemiyor maalesef benim gibi.. Önemli denilebilecek bir sorunum yoktu. Benim için yeni bakış açıları kazanmama neden oldu diyebilirim.İyi bir dinleyici olduğunu söyleyebilirim. Zamanında araya giriyor ve dinlendiğinizi hissediyorsunuz. Ben Görüşmeden mennun kaldım. Sizlere de tavsiye ederim.E.Y.

 kızıl aslan (Danışan)
 IP: 78.189.141.YB

19.10.2009
 TavsiyeNo: 27317
mrb biz yeni evli bir çiftiz. Yaklaşık 5 aydır eşiminde benimde çok istememize rağmen ilişkiye giremiyorduk. Böyle özel bir konuda sorunla karşılaşmamız beni çok sıkıntıya soktu doğrusu ama yapacak başka birşey yoktu. herkesin hergün kolayca yaptığı bizim için o kadar içinden çıkılmaz bir hal almıştı ki anlatamam. sonunda vajinismus denilen bu beladan kurtulduk. bunun için çok mutluyuz. Bizim böyle bir sorunla karşılaşacağımız aklıma bile gelmezdi kendisine ve güleryüzü için sekreterine teşekkür ediyoruz. xx-xx çifti..

 rukiye (Danışan)
 IP: 88.250.210.YLB

19.10.2009
 TavsiyeNo: 27315
mrb ben bursa dan bir psikolog araştırırken kendisine ulaştım. sorunum her an içimde yaşadığım mutsuzluk ve sıkıntı hali idi. Tarif edemediğim bu sıkıntım için birçok ilaç kullandım. İlacı kullandığım zamanlar kendimi iyi hissediyordum ama ilacı bıraktıktan bir iki ay sonra yeniden kötü hissetmeye başlıyordum. her defasında bu sıkıntılarla uğraşıyordum. Şahin uçar bey ile görüşmelerim sonunda kendimi gerçekten iyi hissediyorum. Geçen yılın ortalarında çalışmamız bitmişti. Bende ilaçlar gibi etkisi kısa sürüp sürmediğine bakacağımı söylemiştim. Eğer iyi olma halim devam ederse bende diğer danışanlarınız gibi sizin için mesaj yazarım demiştim. Şimdi sözümü tutuyorum. Kendisine teşekkür ediyorum. Başarılar diliyorum.

 selcen (Danışan)
 IP: 88.244.125.ZW

12.09.2009
 TavsiyeNo: 26388
benim öyle büyük bir sorunum yokmuş bunu şahin UÇAR a gittikten sonra anladım sadece ergenlik dönemindeki asiliklerim, sinirim. bir kaç konuşma sonrasında sorunlarım ortadan kalktı,bana çok yararlı olduğunu düşündüğüm için çevremdekilere tavsiye ediyorum ve kendi kardeşimde gidiyor.cana yakın yaklaşımları, sorunları ciddiyetle dinlemesi ve çözüme ulaştırmasi,oradan çıktığımda kendime olan güvenim bence onun tam bir profesyonel olduğunu gösteriyor. sorunlarınız büyümeden başvurmanızı tavsiye ederim. kendisine çok teşekkür ediyorum...

 hayriye çxx (Danışan)
 IP: 88.253.96.JJ

30.08.2009
 TavsiyeNo: 26026
Panik atak ve depresyon rahatsızlığı olanlar bilirler ne kadar çok sıkıntı çekildiğini. benim 7 yıldır süregiden panik atağım vardı. depresyon ise sonradan başladı. uzun uzun arayışlarım oldu tedavi olmak için. birçok ilaç kullandım. ama ilaçların etkili olduğu zamanların dışında sürekli panik atak yaşama korkusunu hissettim. tedavim için çok uzaklara gitmişim. şahin uçar ile tanıştıktan sonra hayatıma başka bir anlam yükledim. benim için yaptığı görüşmeler ve çalışmaları için kendisine çok teşkkür ediyorum. sevgi ve saygılarımla. hayriye

 gülçin xx (Danışan)
 IP: 62.248.41.D

28.08.2009
 TavsiyeNo: 25985
şahin beyle internet aracılı ile tanıştım.5yıldır evliğim ve bitmek bilmeyen sorunlarımdan bı umut besleyerek acaba kurtulabılırmıyım düşücesıyle yardım almaya karar verdim.bu gel gitli hayatımda ilk kez kendıme inanarak doğru karar verdiğime inandım.hipnozla tedavi yöntemine karar vermiştik.öyle bi duygu ki,hipnoz sırasında birden herseyin mükemmel olması,herşeyin olumlu olması çok ilginç.içim öyle huzur doluyodu ki,,artık hiç bi üzüntü benim içimi eskisi kadar acıtamıyodu.herseyi olumlu düşünmeye başladım.işin ilginç tarafı ben 3 yıldır tme çene eklem bozukluğu olan bı hastayım.bunun için çok savaş verdim.psikolojik yardım aldım,depresyon ilaçları kulladım,fizik oldum,nöral tarapiler geçirdim ama ağrılarımdan kurtulamadım.tek nedenı stres olan,psikolojik rahatsızlıktan dolayı ortaya çıkan bu hastalıktan artık kurtulmayı başardım galiba.diş sıkma alışkanlığımı bırakamadım için sürekli tekrarlayan,bana sürekli acı veren ağrılarım gitmişti.hipnoz tedavilerinden sonra öyle büyük bi rahatlama hissettim ki,hayat herşeye rağmen yaşamaya değermiş...değerli hocam,o güler yüzünüz.sempatik tavırlarınız.neşeme neşe katan davranışlarınız için size çok teşekkür ederim.iyi çalışmalar...

 MUTLULUK (Danışan)
 IP: 78.176.202.FB

24.08.2009
 TavsiyeNo: 25894
Benimde şikayetim yorgunluk halsizlik ve günlük işlerimi yerine getirmede güçlük çekmeydi.Daha önce psikoloğa gitmiştim fakat tam sonuç alamamıştım bu arada ilaç tedavisi olmadan bir yöntem varmı diye internette araştırırken şahin beyin sitesine rastladım okuduktan sonra doğru bir yöntem gibi geldi seanslara başladıktan sonra gerçektende çok doğal ve gerçekçi bir yöntem olduğunu fark ettim,tabiyki Şahin bey hipnoz konusunda çok iyi bir uzman dürüst ve güvenilir ayrıca şahin bey gibi uzmanlara insanların gerçekten çok ihtiyacı var ben kendisine tekrar tavsiyeediyorum.com arayıcılığıyla iyileşmemdeki katkısı emeğinden ve hayata daha mutlu huzur dolu olmamda ve eft tekniğini öğretmesinden dolayı kendisine çok teşekkür ediyorum.

 onurlu (Danışan)
 IP: 95.14.44.YCL

15.08.2009
 TavsiyeNo: 25709
Ben Balıkesirden onur. Ben panik atak rahatsızlığım nedeniyle şahin bey ile görüştüm. Panik atak her an bana acı veren bir duygu idi. bu konuda ben e iyi panik atak yaşayanlar anlar. toplamda sekiz seans görüştüm. yaklaşık 4 yıldır yaşadığım bu korku halinden beni kurtardığı için kendisine teşekkür ediyorum. bu site sayesinde kendisine ulaştım. Bu nedenle site yönetimine de teşekkür ediyorum. Benim bir başka arkadaşımda şu an onunla terapiye başladı. sizlere de tavsiye ediyorum.

 ally (Danışan)
 IP: 213.248.128.YYY

15.08.2009
 TavsiyeNo: 25699
slm ben lise ögretmeniyim.ögrencilerin sınavlarımda herzaman kopya çektiği konusunda takıntılarım vardı.her ne kadar ögrencilerimin kopya çekmedigini bilsemde bu takıntılar özel yaşamımda dahil hayatı bana çekilmez kılıyordu. çevremdeki arkadaşlarım bu takıntımın farkına vararak, beni uyardılar. o zaman internet aracılıgıyla problemime çözüm aramaya başladım. sizin sitenizle tanıştım. sitenizdende şahin bey'le irtibata geçtim. 4 seans görüşme yaptık. şuan başta bu takıntım olmak üzere birçok sorunumla yüzleşme ve çözüm bulma fırsatı buldum. güler yüzlü kişiligi anlayışlı yaklaşımıyla samimi bir ortam yarattı. herkese tavsiye ederim.

 öğretmen (Danışan)
 IP: 92.45.222.DW

07.08.2009
 TavsiyeNo: 25522
merabalar Şahin Bey'e bu site sayesinde ulaştık.İstanbuldan Bursa'ya gitmemizin nedeni kendisine yapılan övgü dolu sözler oldu.Ayrıca güvenilir bulduk ve haklı çıktık.Ben vajinismus hastasıyım ve 3 yıldır evliyiz.3 senedir bir çok doktora gittik.Sanırım vajinismus hastalarının yaptığı tüm yolları denedik. Kadın doğum uzmanına kızlık zarını aldırmadan tutunda bebek için aşılama ve son olarak tüp bebek ....Tabiki hepsi başarısızlıkla sonuçlandı.En önce gideceğimiz yere en son giderek çok acı çektik.Ama şimdi herşey çok güzel ,kurtulamam dediğim sorundan Şahin Bey sayesinde 5 günde kurtulduk.İnanılmaz dimi ....3 yıl boşuna acı dolu geçmiş.Kurtulunamıyacak bir rahatsızlık olmadığını anladık. Allah'a çok şükür artık iyiyim.Tavsiyeediyorum.com sitesine çok teşekkür ederiz.

 melike (Danışan)
 IP: 88.236.55.YW

02.08.2009
 TavsiyeNo: 25355
mrb benim gibi sorunu olan insanlar beni duysunlar istiyorum. Benim yıllardır yaşadığım bir sorunum vardı. Özel bir sorun vajinismus belası. Bunun için biri istanbulda diğeri bursada olan iki doktor ile görüştüm. Birisi adı çok duyulan biri idi dr [isim kapatıldı-site editörleri]. ama bir şekilde ben bu illetten kurtulamadım. Gittiğim kadın doğum uzmanı kızlık zarını alalım işe yarar dedi. Onu da yaptırdım ama hiç bir işe yaramadı. şükürler olsun ki yaklaşık dört ay kadar önce bu beladan şahin bey ile yaptığımız görüşmeler sonucu kurtuldum. İnsanların çocuğunuz neden yok baskısından bıkmıştım. Artık bir çocuk düşünüyoruz. tşk ler şahin uçar. Vajinismus bir kader değildir böyle bir sorununuz varsa doğru kişiyi seçmelisiniz. İyi günler dilerim

 budak (Danışan)
 IP: 85.96.189.L

29.07.2009
 TavsiyeNo: 25288
mrb benim sorunum bir tür cinsel sorundu. Bursaya uzak bir şehirden eşimle geldik. şahin bey in internetten hakkında yazılanlardan çok etkilendik. yaklaşık bir haftadır bursadayız. ve sanıyorum iki üç gün sonra geri döneceğiz. bizim için hem tatil oldu hemde üç yıldır yaşadığım bu illetten kurtuluyorum. şimdilik herşey yolunda buradan kendisine tşk etmek istedim. çünkü bende buradan okuyarak kendisine ulaştım. benim gibi sorunu olanlara tavsiye ediyorum. başarılarının devamını diliyorum.

 Sema (Danışan)
 IP: 88.246.25.ZZ

04.06.2009
 TavsiyeNo: 23882
Şahin Bey'e vajinismus sorunuma çözüm ararken,tavsiye ediyorum sitesi sayesinde ulaştım.2 yıl önce evlendim. sorunum zamanla geçer sandım ama geçmedi.Sitedeki tavsiyelerden yola çıkarak,bu sorunla yaşamanın en zor geldiği dönemde randevu aldık.İlk zamanlar gitmek çok zor geldi,umutsuz ve kararsızdım.İyileşebileceğime ihtimal vermiyordum.Kendisi, sıkılmadan,samimi,anlayışlı ve ciddi bir tavırla beni dinledi.Şahin Bey'in yaptığı hipnoz seansları sayesinde kendimi daha iyi hissetmeye ve bu sorundan kurtulabileceğime inanmaya başladım.9 seans sonunda vajinismus sorunum ortadan kalktı.Sorununuz ne olursa olsun,gerçekten çözüm arıyorsanız çekinmeden gidebilirsiniz.Şahin Bey'i gönül rahatlığıyla önerebilirim.Bursa'da yaşayanlar için bu büyük bir şans. Hayatın daima Şahin Bey'e güleryüzlü tarafını göstermesi dileğiyle...

 melike a. (Danışan)
 IP: 85.105.183.YB

15.05.2009
 TavsiyeNo: 23271
mrb benim 2 yıldır süren sınav maratonuma artık bu yıl son vermek istiyorum. artık bu yıl bir yerlere yerleşmek istiyorum. ama sınav kaygısı nedeniyle büyük bir endişe yaşıyordum. çok az bir zaman kalmış olmasına rağmen ben heyecandan çalışamamaya başlamıştım. gün geçtikçe de denemelerden aldığım notlar düşmeye başlıyordu.. neyse ki şimdi toparlamaya başladım. şahin uçar bey ile görüşmelerimiz sonucunda şu anda kendimi çok daha iyi hissediyorum. gerçi sınava daha zaman var ama şu sıralar sınav kaygısı namına hiçbir şey yok. üstelik kendimi çok da hazır hissediyorum. arkadaşlarıma önerebilirim. teşekkür ediyorum.

 çelik (Danışan)
 IP: 88.248.160.YWW

05.05.2009
 TavsiyeNo: 22984
benim sorunum ilişkimde yaşadığım git-geller idi. onunla yaşadığım ama bir türlü de üzerimden atamadığım unutamadığım şeyler oldu. En acısı da ondan destek ve yardım almak yerine dışlanmak ve reddedilmek oldu. bunları yaşadığım için kendimden nefret eder oldum. herşey bir yana hayatımda başka değişimler de oldu. bunlar bende depresyona neden olmuş. Daha önce de depresyon yaşamıştım ama bu daha yoğun bir duygu oldu. [ilaç ismi kapatıldı-site editörleri] kullanmıştım ve yararlı da olmuştu. bu sefer başka bir deneyimim oldu. bursa da psikolog / psikolojik danışman ararken şahin uçar la ve hipnoz ile tanıştım. iyi ki de tanıştım.. epeyce bir zamandır kendimi oldukça iyi hissediyorum. herkese önerebilirim.. kuzenimin sınav kaygısı nedeniyle şahin bey e yönlendirdim. sizlere de önerebilirim.

 halil (Danışan)
 IP: 85.107.111.YLC

04.05.2009
 TavsiyeNo: 22942
mrehaba benim öze bir sorunum vardı. uzun zamandır bu sorunumdan muzdariptim. Bir kaç defa problemin üstüne gittimse de pek başarılı olamadık. Bursa da bu sorun üzerinde kim uzman acaba diye araştırdığımda Şahin UÇAR beyi önerdiler. kendisinin oldukça iyi bir üne sahip olduğunu gördüm. Eşim ile birlikte de gittiğimiz görüşmelerimiz oldu. Kendisi son derece zeki ve kıvrak bir zekaya sahip. Dinlenildiğinizi hissediyorsunuz. Anlaşıldığımı hissettim. eşiminde benimde gönlümüzde yer etmiş durumda kendisine tşk ediyorum. Başarılarının devamını diliyorum.

 özkan (Danışan)
 IP: 78.176.109.YZZ

27.04.2009
 TavsiyeNo: 22727
merhaba ben istanbulda yaşıyorum.Bazı cinsel problemlerim nedeniyle uzun zaman sıkıntılar yasadım.Arkadasım bana sahin ucarı önerdi. onu kırmamak için teklifini kabul ettim nede olsa birkackere giderim sonra yolu bahane ederek bırakırım dedim çünkü ben İstanbulda oturuyorum dolayısyla mesafeyi bahane etmem sorun olmazdı.Kendisiyle ilktanışma seansına katıldım.Kafamdaki fikirler değişmeye başladı. Çünkü benim için büyük olan sorunların çözümünün son derece rahat çözülebilir olduguna beni cabuk ikna etti . Hala devam ediyorum .Asama kaydettigimi kendimde görebiliyorum. Oraya sadece arkadasımıın hatırıyla "zorlamasıyla" basladım. Şimdi ise Hafta da bir gün hiç üşenmeden sadece 1 saatlik bir terapi için İstanbuldan Bursaya gidiyorum iyikide gidiyorum . Çok teşekkür ederim şahin

 Psk.Yaşam YANARDAĞ ÇELİK
-
(Sitemize Kayıtlı Uzman)

20.04.2009
 TavsiyeNo: 22442
Sevgili meslektaşım ve arkadaşım Şahin Bey'in hem bir danışman hem de bir eğitmen olarak çalışmalarını yakından takip ediyorum ve Bursa'da çalışıyor olmasının Bursa için ciddi bir şans olduğunu düşünüyorum.Cinsel terapi,hipnoterapi ve psikoterapi alanında uzman ve bu kadar hassas konularda sonuna kadar güven duyarak çalacağınız bir kapıdır.Aynı zaman Cinsel Sağlık Enstitüsü Derneği Bursa Şubesininde başkanlığını yaparak yenilikçi, girişimci ve idareci olma özelliklerini ortaya koymaktadır.Kendisinin yakın zamanda adı tüm Türkiye'de duyulan bir uzman olacağına eminim...

 a. (Danışan)
 IP: 85.106.86.LY

05.04.2009
 TavsiyeNo: 21872
merhaba, ben kocaeli'nde yaşıyorum. cinsel bazı sorunlarım nedeniyle yaklaşık 2 yıldır tedavi girişimlerim oldu. kimi uzmanların verdiği ilaç tedavileri oldu kimilerinin de kimilerii ile de görüşmelerimiz oldu. bu süre zarfında zaman zaman iyi hisseder gibi olduğum zamanlar oldu. ama bunlar kısa sürelerde oldu. bir türlü kendimi bu konuda iyi hissedemedim. İnternet üzerinden yaptığım araştırmalardan cinsel sağlık enstitüsü derneğinin de bursa şubesinin başkanlığını yaptığını öğrendim.Uzm Psk Şahin UÇAR beyi tanıdım. telefonla kendisiyle de görüştüm.. bir süre görüşme süreçlerimiz oldu. insan sürekli başarısızlıklarla karşılaşınca yeniden başarısız olmaktan korkuyor. mutlaka iyileşmem gereken bir problem olunca bu konuda güvenmek te zorundasınız. sonuçta güvendim. güven veren yaklaşımı profesyonel yaklaşımı oldu. terapi süreci akıcı ve nerede ne yapacağını bilen bir izlenim vermişti. yaklaşık 2.5 aydan bu yan öncekilerde olmadığı kadar rahatım. bende nerede ne yapacağımı biliyorum. bu açıdan cinsel sorunlar konusunda yaşadığım bu tecrübeyi paylaşmak istedim.. Kendisine teşekkür ediyor başarılar diliyorum.

 ozii (Danışan)
 IP: 81.215.30.YF

31.03.2009
 TavsiyeNo: 21688
Sınav kaygısını hissetmeye başladığımdan beri kendimi çok yoğun bir sıkıntı içinde hissediyordum. Ailemi hayal kırıklığına uğratmak istemiyordum. Bir taraftan dersane bizi sürekli koşturuyor. Dersanedeki arkadaşlarım arasında kendimi başarısız gibi düşünmeye başladım. Abim ilk girişinde kazandı bende ilk seferinde kazanmam gerekiyor diye sürekli endişe duyuyordum. Bunu ailem bir şekilde anlamış. Bana bir uzmandan destek almalıyız dediklerinde kendimi kötü hissettim. Ama gurur yapma zamanı değil diye düşündüm ve İnternetten kendisine ulaştık.Ben Ankara da o Bursa da idi.hafta sonları seanslara gitmeye başladım. İkinci seanstan sonra kendimde değişiklikler hissetmeye başladım. Daha rahat ve içimden gelerek çalışmaya başladım. Çok doğal ve rahat hemde özgüvenle doluyum. Başarılı olacağıma olan inancım hiç bu kadar olmamıştı. . Sınav öncesi de bir kere görüşmek istiyorum Dersaneden iki arkadaşıma söyledim. En az on defa Gerçekten mi diye sordular. Hipnozla bu değişimi yaşadığıma inandırmakta zorlandım. Bu arkadaşlarımdan birisi şahin uçar ile görüşmek istiyormuş telefonunu istedi. Kendisine buradan başarılar diliyorum. Ve teşekkür ediyorum.

 derin yaşam (Danışan)
 IP: 78.177.88.CC

30.03.2009
 TavsiyeNo: 21645
Benim yaşamım tam bir serüven doğrusu. Değer vermediğim hikayem uzun mu uzun. . . burada paylaşamayacağım kadar da derin benim için. Önce Hollanda sonra doğup büyüdüğüm şehir ardından hayata yeni bir başlangıç yaptığım şehir Bursa . . . Her yenilik içinde bir sancı taşırmış. Yeni doğan bebeğin getirdiği sevinç gibi doğum sancısını da beraberinde getiriyor. Çok iyi bir eğitim hayatım var. Çok başarılı bir iş yaşamım oldu. Cv si iyi biriyim yani. Paramda malım da çok var. Değişik yayın organlarında yazılarım ve nacizane ürettiklerim var. Daha küçük bir çocukken herşeye sahiptim. Okula başladığımda anladım fakirliği. Sınıfımdaki diğer çocukların giyiminden kuşamından. Ama yaşamımda bir şeylerin eksikliğini hep duyumsarım. Öyle ki bunu çocuk aklımla hayallerime bile aktarmışım. Ama inanın bütün bunların anlamı olmadığını zamanla anlıyor insan. Ne para ne mal ne de ün şan şöhret. Ölümden ve acıdan kaçmaktan başka bir şey değil. Kendi sanal dünyamızda kağıtlar elde etmek çabasındayız. Ne yalan bir nefes alıp vermedir bu. İşte bu düşünceler içindeyken ruhumun derinliklerinde kaybolmuş giderken ilgimi çekti hipnoz. Neydi acaba derinlerimde sakladığım. Benim ruhsal şifremde neler vardı. Anladım ki başka bir derinlik başka bir yaşam yok. Yaşam detaylarda gizli görmesini bilene . An’larda gizli yaşadıklarım. Paylaşamayacağınız kadar olduğunuzda gidin şahin bey’e . . . kendinizi olduğunuz gibi algılamak istediğinizde gidin şahin bey’ e . Sanki yetmiş yaşında olgun birisiyle anlayışla dinlenmek istediğinizde gidin ona. Enerjisiyle güçlü olmak istediğinizde otuz yaşınızı yaşamak istediğinizde gidin ona. Kalbinizin görmediği aklınızın almadığını anlamak istediğinizde gidin ona. Gerçekten iyi olmaya mecbur olduğunuzda ona gidin.

 bekir (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 78.177.88.YFL

30.03.2009
 TavsiyeNo: 21641
merhaba, Bir arkadaşım, bir dostum , terapistim ve ağabeyim olan Şahin Bey ile yaklaşık 4 aydır uygun zamanlarda seanslar yapıyoruz. Hipnoz ile yaşadığım sorunlara çözümler arıyoruz ve bu şekilde çok başarılar elde ettik. Öncelikle kendini ve geçmişimi affetmek nedir? kendini affetmek insana ne sağlar? hayatında neler değiştirir? herkes ''kendinle barışık ol ''der. Bunu nasıl başarabileceğimizi kimse söylemez zaten de bilmezler. Bu sorulara cevabı ve ''kendinle nasıl barışık olunur'' u Şahin Bey ile terapilerimden öğrendim. İçinizde tanımlayamadığınız bir sıkıntınız mı var? Herşeyiniz var ama huzurunuz ve mutluluğunuz mu yok? Elde etmeyi çok istediğiniz şeye sahip olduktan sonra bu başarı sizin içinizde daha derin bir boşluğa ve anlamsızlığa mı neden oluyor? İÇten güldüğünüz hayatı doyasıya yaşadığınız anlarınız çok mu az? Yavaş yavaş hayatın anlamsızlığından dem vurmaya mı başladınız? En sevdiklerinize bile tahammül edememeye mi başladınız?...... Kendinize bir iyilik yapın hayata sıkı sıkı tutunup yaşamın tadını, güzelliğini yaşamayı seçin. Bu bir seçimdir. seçimi nasıl yapacağınızı Şahin Bey biliyor ve isterseniz yapacağınız yolculukta size bu seçimi nasıl yapacağınızı da öğretiyor . Yeterki kendinize ve hayata dürüst olun ve korkmayın ve de karar verin ve... Hepinize hayata barışık mutlu yıllar dilerim...

 Psk.İlknur PEDER
-
(Sitemize Kayıtlı Uzman)

29.03.2009
 TavsiyeNo: 21609
Şahin Bey ile Cisedin süpervizyon toplantısında tanıştık.Tanışmadan önce de kendisinin Bursadaki başarılı çalışmalarından haberdar olmuştum.Çalışmaları dikkatimi çekmişti.Şahin bey aynı zamanda Cinsel Sağlık Enstitüsünün Bursa şubesini kurmuştur.Özellikle hipnoterapi ile vajinismus ve erken boşalma sorunlarının çözümünde oldukça başarılı olduğunu biliyorum.Ayrıca çocuklarında ergenlik sorunları ve sınav kaygısı,başarısızlığı gibi problemler yaşayan Bursadaki ailelere Şahin Beye başvurmalarını öneririm.Kendisine çalışmalarında başarılar diliyorum.

 nesrin (Danışan)
 IP: 88.248.166.ZZD

28.03.2009
 TavsiyeNo: 21599
Ben öss sınavına hazirlanan ve matematik öğrenmekte güçlükçeken bir öğrenciyim. Matematik deyince tüylerim ürperiyor ve kitabı hemen kapatıyorum kaç yıldır öss ye giriyorum ama bir türlü kazanamadım. Matematik dışında diğer bütün derslerde başarılıyım. Bu konuda yardım almak için internetten bir araştırmA yaptım ve Şahin Bey in bu konuda uzman olduğu izlenimini edindim. Randevu alarak gittim seansa ve ilk seansta matematik başarısızlığımın ilk okul öğretmenimin bana karşı olan küçümseyici değersizleştirici ve özgüvenimi yitirmeme neden olan konuşmalarının bilinçaltımdan çıktığını farkettim. Gerekli çalışmaları Şahin Bey ile yaptıktan sonra matematik öğrenme korkusunu ve matematik sevgisizliğini yendim. 4. seanstan sonra deneme sınavlarındaki başarı artışımı görünce öss yi kazanmaazmim arttı. teşekkürler Şahin bey....

 zayii (Danışan)
 IP: 85.105.72.LJ

25.03.2009
 TavsiyeNo: 21504
ben bir yıl önce menopoza girdim ve bir çok psikolojik problem yaşamaya başladım. Hayat sanki benim için çok değişti. Çok çabuk öfkelenen çok çabuk tepki veren bir insan oldum. Anlayışsız olduğum bencil olduğum gibi bir çok şikayetler gelmeye başladı. İç yapımda ise nedenini bilemediğim derin bir umutsuzluk ve mutsuzluk hali oluşmaya başladı.Ağlamalar, yalnız kalmak istemeler, cinsel istekte aşırı bir artış... Neyse ki arkadaşım panik atak sorunu için daha önceden görüştüğü ve bana tavsiye ettiği Şahin beyden randevu alarak görüşmeye gittim. Çok sıcak kanlı ve anlayışlı birisi.Siz anlatmaya başlayınca sizi ne kadar derinden anladığını hemen hissedebiliyorsunuz. Şimdi görüşmelerimize son verdik çünkü artık Şahin beye ihtiyacım olmadan hayata mutlu bir şekilde bakabiliyorum yaşım ve geçirdiğim biyolojik değişimle barışık olmayı öğrendim.

 vahhabi:) (Danışan)
 IP: 88.250.208.YLF

24.03.2009
 TavsiyeNo: 21456
merhaba ben 43 yaşında bir erkeğim.cinsellikle ilgili sertleşme sorunu yaşamaya başlamıştım. Sorunun stresten kaynaklandığını tahmin ediyordum ama nedenini bilmek çözüm getirmiyor tabiki. Yaşadığım sorun nedeniyle aile mutluluğumda zedelenmeler ortaya çıkmaya başladı.Hayatımızın en büyük sorunu haline geldi. Yaşım itibariyle en büyük kaygım ise bir daha eski işlevini görüp göremeceği idi. İlaç kullanarak eski fonksiyonlarıma kavuşmak düşüncesi beni daha da rahatsız ediyordu. Yaşımın henüz çok genç olduğunu ve bu sorunu yaşamayı kendime yediremiyordum. Öncelikle bir doktora görünerek bir kaç test yaptık. Sonuçta yapısal bir sorunun olmadığı psikolojik kökenli olduğu sonnucu çıktı ve ilaç tedavisi önerildi. Doktordan çıktıktan sonra hemen eve gidip internette psikolojik destek alabileceğim yerler araştırdım. Şahin Bey ile tanıştım ve seanslara gitmeye başladım. bana yapmam için ev ödevleri de veriyordu. ŞU an kendimi son derece sağlıklı hissediyorum.Şahin Bey e aile mutluluğuma yaptığı katkılardan dolayı teşekkür ederim.

 Dr.A.Gökçen ERDOĞAN
-
(Sitemize Kayıtlı Uzman)

19.03.2009
 TavsiyeNo: 21268
Sayın Hocam, Hayatta bildiklerini paylaşmak insan iletişiminin en güzel örneğidir bence. Öğretmek, çözmek, tartışmak, anlatmak, açıklamak, göstermek vesaire vesaire... Bursada iseniz kendinizi, eşinizi, çocuğunuzu bilgi beceri ya da düşüncenizi kazanmak isterseniz ve işin uzmanını arıyorsanız zaten oklar O nu gösterir. Şöyle de denebilir belki Cinsel Sağlık Enstitüsü Derneğinin ve Omni Hipnoz Akademisi köprüsünün Bursa ayağı!!!!! Bu mesajı okuyan bütün herkese şunu söylemek isterim. Cinsel işlev bozuklukları ki bu vajinusmus, erken boşalma, isteksizlik ve sayamayacağım sayısız bozukluk sorun olmaktan çıkacak. Çocuğunuzun sınav kaygısı kalmayacak belki de ileride çok başarılı bir evladın temelleri bu sayede O nunla tanışarak atılacak. Hayatta da Kritik faktörü sollayıp, tam gaz ilerlemek, uyku hali olmayan hipnoz tecrübelerinden yararlanmak amacıla,,,

 Psk.Mustafa TUNCER
-
(Sitemize Kayıtlı Uzman)

19.03.2009
 TavsiyeNo: 21257
Şahin UÇAR hem meslektaşım, hem birlikte çalıştığımız hem de aynı eğimleri aldığımız - verdiğimiz arkadaşımdır. Profesyonel yardıma ihtiyacı olan herkese tavsiye ederim. İşindeki başarıları da bunu kanıtlamaktadır. Özellikle hipnoterapi yetkinliğini Bütüncül Psikoterapi altyapısıyla güçlendirmiştir.Sadece Bursa değil çevre illerden de aldığı danışanlarına yaptığı katkıları ve başarıları Holistik Psikoterapi olarak bizi de gururlandırmaktadır. Omni Hipnoz eğitimlerinde eğitimci olarak birlikte çalıştığımız arkadaşım ve meslektaşım Şahin UÇAR'ı tavsiye ediyorum.

 AHMET (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 81.215.25.Z

18.03.2009
 TavsiyeNo: 21216
Şahin Uçar ile ben 2,5 sene önce OMNİ HİPNOZ AKADAEMİSİ nin düzenlediği ilk Hipnoz eğitiminde tanıştım. Şahin Bey Akademinin düzenlediği ilk eğitime katılımcı oalrak gelmesine karşın hipnoz ve hipnoterapi konusunda hem çok deneyimli hemde çok araştırmacıydı. Zaten sonradan anlıyacağım gibi başarısının da sırrı araştırmacılığından gelemekteydi. Ben o zamanlar Akademinin düzenlemekte olduğu eğitimlerin organizasyonun da görevli kişi idim. Gerçi hala öyleyim. Şahin Bey ilk OMNİ HİPNOZ AKADEMİSİNİN ilk eğitiminden sertifikalanmış bir psikolojik danışmanken 3. Eğitimin öğreticisi konumuna gelmiş bir arkadaşımdır. Öğretici olmasının sebebini ise yukarıda anlattyığımı sanıyorum. Omni Hipnoz Akademisi kurulduğundan bu güne kadar her biri üç ay süren Temel Hipnoz eğitimlerinden 8 kere düzenlemiş ve bu eğitimlerin 6 sında Şahin Bey tüm katılımcılara ders vermiş öğretide bulunmuş ve bilgilerini cömertçe paylaşmış bir arkadaşımdır. Ayrıca artık Türkiye de, Kıbrısta , ve Avrupanın bir çok ülkesinde çok iyi tanınan verdiği eğitim kalitesi ve birlikte gönül birliği yaptığı eğitmenleri ile taktir toplayan OMNİ HİPNOZ AKADEMİSİ nin de çok değerli eğiticilerinden HİPNOTERAPİST lerinden biridir. Bilmiyenler için Şahin Uçar Bursa da yaşamaktadır. Bursa da danışanlarının ruh sağlıklarının gelişiminde büyük bir çaba harcamakta ve çok iyi tanınmaktadır. Şahin Beyin OMNİ HİPNOZ AKADEMİSİ eğitmeni olarak bursalı yetiştirdiği birçok öğrencisi de vardır. Bunlardan bir kaçı [İsimler kapatıldı-Site Editörleri] şu an aklıma gelenlerdir. OMNİ HİPNOZ AKADEMİSİ olarak kendisi ile Gurur duyduğumuzu ve göğsümüzün kabardığını her kesin bilmesini isterim. Ayrıca Sevgili dostuma başarılarında ve gelişiminde Bizimle beraber olduğu için çok teşekkür ederim. Saygılarımla, Ahmet BARIŞ OMNİ HİPNOZ AKADEMİSİ EĞT.ORG.SORUMLUSU

TavsiyeEdiyorum.com Editörlerinin Notu :Tavsiye eden ziyaretçimizin verdiği Psikolog isimleri site editörleri tarafından kapatılmıştır.

 cicekböcek (Danışan)
 IP: 85.105.224.FJ

28.02.2009
 TavsiyeNo: 20543
sınav kaygısı ile ilgili bursa da uzman olarak gördüğüm bir kişi olarak şahin bey den randevu aldım.Sınav kaygısı için şahin abiyle görüşmeye gitmiştim. Geçen yıl öss sınavında çok tedirgindim. Bu yıl sınavlar yaklaşmadan sınav kaygısı konusunda önceden tedbir almak istedim. hipnoz ile gerçekten kendii iyi hissediyorum. dersaneden arkadaşlarım başına taş mı düştü diye takılıyorlar. sınav yaklaştığında yeniden bir- iki seans da görüşmemiz gerektiğini söyledi. bakalım sınavda neler olacak.

 kd (Danışan)
 IP: 85.105.206.YLZ

27.02.2009
 TavsiyeNo: 20529
Erken boşalma heralde erkeklerin cinsellikte en fazla sorun yaşadığı konudur. Evlendiğimden bu yana erken boşalma sorunum var. Zamanla daha iyiye gideceğini düşünerek ilk önceleri pek umursamadım ama cinsel yaşamımızda sorunlar çıkmaya başladı. Karımımla sorunlar yaşamaya başladık özgüvenimi kaybettim ve cinsellikten de soğumaya başladım. Eşim internetten benden habersiz Şahin Bey ile görüşmüş daha sonra da benimle görüştü zor da olsa seans teklifini kabul ettim ve randevu aldık. Birkaç düzenli seanstan sonra böyle bir sorunum kalmadığını rahatlıkla söyleyebilirim.

 tatlisekerli (Danışan)
 IP: 85.105.58.ZBB

23.02.2009
 TavsiyeNo: 20352
merhaba, buradan bende mesajlar okuyarak bir uzmana gittim ve mennun kaldım. umarım sizlerde mennun kalırsınız. doktor arkadaşım akupunktur uzmanıydı. kilo vermek konusunda ondan destek aldım. kilo verdim bir miktar ama istediğimiz kadar olmadı. doktor arkadaşım akupunktur ile birlikte hipnoz da deneyebileceğimi söyledi. bende araştırdım ve şahin uçar ile görüştüm. onyedi seans boyunca görüşmeye gittim. akupunkturla birlikte. 124 kilodan 95 kiloya gelebildim. benim için büyük başarı bu. devam etmeye de kararlıyım. biraz zor kilo verdiğime inanıyorum. verince de bir daha almayacağım buna inanıyorum.

 saltanat kayıkcısı (Danışan)
 IP: 88.250.189.YJ

22.02.2009
 TavsiyeNo: 20297
Şahin Bey i interneten bulduk.Çocuklar üzerine bayağı çalışmaları olduğunu birebir konuşmalarımızda bizimle paylaştı. Daha önce bizimkine benzer sorunlu çocuklarla elde ettiği sonuçları anlattı ve bizim nasıl davranmamız gerektiğni ayrıntılı bir şekilde anlattı.çocuğumun altını ıslatması ve korkuları nedeniyle şahin bey ile iletişime geçtik. biz 4 seans görüşme yaptık. Ama alt ıslatma sorununun dışında kızımın okul fobisi de olduğunu öğrendik. bütün çalışmaları konusunda kendisine teşekkür ediyorum. komşuma ve okuldan öğretmen arkadaşlarıma da şahin bey i tavsiye ettim. sizlere de tavsiye ederim. dün kendisinin otohipnoz eğitimine de katıldım. başarılar diliyorum. iyi günler

 k.hanım (Danışan)
 IP: 88.247.177.FC

22.02.2009
 TavsiyeNo: 20284
beş yıldır evliyim ve evliliğimin son 3 yılında bende cinsel isteksizlik görülmeye başladı. ilk başlarda bunu sorun etmedim ve eşime de belli etmemeye çalıştım. Uzun bekleyişlerden ve saklamalardan sonra eşimde bende bir farklılığın olduğunu anladı. Evlilikte cinsel mutluluk olmadığı zaman en küçük şeyler bile büyük problemlere dönüşebiliyor. evlilik yaşantım kötü gitmeye başlayınca iş yaşamımda da başarısızlıklar başgöstermeye başladı. Eşimle hiçbir konuda iletişim kuramamaya başlamıştık. ilk başlarda benim için fazla önemli olmayan cinsel isteksizlik sorunu hayatımı mahvetmeye başlayınca destek almak ve sorunumu çözmek ihtiyacı hissettim. önce internetten olası nedenlerini ve tedavi yöntemlerini araştırmaya başladım. bu sırada Cised, (cinsel sağlık enstitüsü derneği) ile tanıştım ve oradan bursa da bu konuda yardım alabileceğim kişiler vardı. Şahin Uçar a bu sayede ulaştım. Sorunumu ve hayatıma etkilerini bir çırpıda anlattım ve ne zaman eski cinselliğime dönebileceğimi sordum. Şahin bey gayet anlayışlı bir şekilde konuya eğildi. yaptığımız hipnoz seansları ve kullandığımız yardımcı yöntemler benim sadecee cinsellikle ilgili sorunlarıma çözüm sağlamadı aynı zamanda hayata bakışımı yeniledi ve hayattan daha fazla zevk almaya başladım. Tavsiyem tüm okuyuculara şudur: Derdiniz probleminiz her neyse farketmez arayın Şahin Bey ile bir görüşün. göreceksiniz ki sorunları nasıl analiz ediyor ve uygun bir çıkış yolu buluyor...

 aydınlık (Danışan)
 IP: 88.250.209.ZD

18.02.2009
 TavsiyeNo: 20129
Sorunum yıllardır geçmeyen migren ağrılarım. Hayatı bana zehir eden yaşamımı alt üst eden bu rahatsızlık için kullanmadığım ilaç, gitmediğim doktor kalmadı. İlaçlara bağımlı bir yaşamdan ve yüzeysel tedavilerden bıktım artık. Şahin Uçar ile tanıştıktan sonra öğrendiğim en önemli bilgi şuydu: Bizim geçmişten gelen ve bilinçaltımıza yerleşen sıkıntılar bedensel rahatsızlıklara dönüşüyor ve ilaç tedavisi eğer sorunun köküne inilmezse yüzeysel iyileşmeler sağlayacağı idi. Bu felsefe ile seanslara başladık ve benim bile farkında olmadığım duygusal çözülmelerim gerçekleşti. 3 aydır migren ağrısı nedir bilmiyorum . bundan sonra da bileceğe benzemiyorum.

 yurdagüllü (Danışan)
 IP: 88.250.162.ZZW

17.02.2009
 TavsiyeNo: 20089
Merhaba Şahin Bey, Hayatımla barışık olmamı sağladığınız için? Geçmişe çakılıp kalan beni birkaç seansta, bugünü hakkıyla yaşayan ve hayattan zevk almamı sağladığınız için. İçimdeki yaşam sevincimi tekrar bulmamı sağladığınız için. İçimde nedenini bilmediğim öfke ve mutsuzluğu bulup yerine sevgi ve mutluluk tohumları ektiğiniz için. Yaşamı bilinçaltına atmadan ve unutmadan affetmeyi ve huzurlu bir yaşamın kapılarını bana açtığınız için, hayata bakışım konusunda yeni bir paradigma yarattığınız için. EFT tekniğini öğrettiğiniz için teşekkür ediyorum. herkese tavsiye ediyorum.

 mermerve (Danışan)
 IP: 78.189.59.BD

16.02.2009
 TavsiyeNo: 20067
çocuk psikolojisi konusunda araştırma yaparken daireden arkadaşım şahin beyden bahsetti. kızım 4 yaşında ve anaokuluna gidiyor. yemek yeme sorunu vardı.arkadaşlarıyla uyumsuzluk yaşıyordu.son günlerde hemen ağlamaklı oluyordu. kardeşide ise yakaşık 2 yaşında ve o da dillenmeye başlayınca evde ilgiyi kaybetti. bu durumda bunu anlamıştı ama ne yapmamız konusunda bilgimiz yoktu.. Şahin beye buradan da teşekkür etmek istedim.Şahin bey derin bir insan. Eminim diğer hastalarına da çok faydalı oluyordur. Kızım son günlerde yeniden o eski ahengini yakalamış görünüyor. Yeniden çok teşekkür ederim.

 slk_reccep (Danışan)
 IP: 95.70.237.YC

16.02.2009
 TavsiyeNo: 20065
Sınav kaygısı nedeniyle şahin uçar abi ile görüşmeye gittim. Biz 6 seans görüşme yaptık ama ilk seanstan bu yana kendimdeki değişmeleri yakalamaya başladım. gerçekten derslerime daha çok konsantre olabiliyorum. dikkatim öyle yoğun oluyor ki.. saatlerce ders çalışabiliyorum.. Bunları en yakın arkadaşım anlatsa inanmazdım. Ama ben kendim yaşadım. sınav kaygısıyla ilgili sorunu olan arkadaşlarıma tavsiye ederim. bir de gitmeden önce hipnozun ne olduğunu öğrenmelisiniz bence.. uyuyup sorunlarınızı halledilmesini bekliyorsanız yanılırsınız. benim konsantrasyon , dikkat toplama, okuduğunu anlayamama, çalışmak istiyor ama çalışamıyor olma gibi sorunlarım vardı.

 yıldızz (Danışan)
 IP: 85.105.181.Z

13.02.2009
 TavsiyeNo: 19981
mrb kocamın beni terk ederek sevgilisiyle kaçmasının ardından yaklaşık bir yıl geçti. Bu hayatımın en büyük acısı oldu. Daha önce annemi sonra da babaannnemin ölümünü yaşadım. Bu iki insan benim için çok önemliydiler. Ama onların kaybı bile beni bu kadar derinden etkilememişti. Hipnoterapi ile 8 seans yaptım. Geçen hafta çalışmamız bitti..şimdi diyorum ki ne eski kocam için bu kadar üzülmeme değermiş ne de benim bu kadar kendimi yıpratmama.. Ama herşeyde bir hayır vardır derler. Keşke bu kadar sabır sabır demeseydim diyorum. Herneyse şimdi çok çok iyiyim. Şahin bey gerçekten tşk ederim. Saygılar sevgiler

 kara melek (Danışan)
 IP: 85.105.183.YB

11.02.2009
 TavsiyeNo: 19902
Ben bursa da yaşayan bir sigortacıyım. Yıllar önce boşandım. Bir süre önce bursaya taşındım. sonra çocuğumun sınav ve derslerle ilgili birtakım sorunları başladı. Kızım sınavda stres yaptığı için başarılı olamıyordu. Geometri hocası ona inanamıyor. Derslerde çok aktif olduğu için sınav notlarının da iyi olmasını bekliyor. kızım kahroluyordu ki, internetten bir uzman arayışına girdim. Birkaç yerde Psikolojik danışman şahin uçar bey ile ilgili yazı, görüş ve makaleleri gördüm. bunun üzerine şahin bey i seçtim. Zaten ilaç kullanmasını da istemediğimden konuşarak birşeyler olsun istedim.. birkaç kez görüştükten sonra kızım baya baya kendini iyi hissetti. Sınav kaygısı ile ilgili sorun yaşayan öğrencilere öneririm.

 HAFİZE A. (Danışan)
 IP: 85.103.221.ZBZ

31.01.2009
 TavsiyeNo: 19493
benim konuşmaya ihiyacım vardı açıkcası.. kocamın dırdırından bıktım artık.. herkes kadınların çok konuştuğundan şikayet eder. benimde kocam susmaz. o kadar çok konuşur ki insanı yıldırır. inanamazsınız anlamsız birşeyi saatlerce anlatır durur. alttan girer üstten çıkar bir türlü anlattığı şeyin sonu gelmez. artık çıldırırsınız ama o hala devam eder.. ondan defalarca bir yardım alalım dedim ama asla kendisinde bir sorun olmadığını söylüyor. asla bunu ona kabul ettiremedim.kocam beni çıldırtmak üzereyken bursa da özel çalışan bir psikolog aradım. konuşmaya çok ihtiyacım vardı. inanışmaz rahatladığımı hissediyorum. bakalım bu rahatlama ne kadar sürecek ! Bu çene bu kocamda olduğu sürece ben ne yaparım bilmiyorum..

TavsiyeEdiyorum.com Editörlerinin Notu :Soyadı site editörleri tarafından kapatıldı.

 MÜGE (Danışan)
 IP: 85.103.248.ZBB

22.01.2009
 TavsiyeNo: 19203
ben 21 yaşında 7 aylık evli bır bayanım.fakat esımle yasadıgım kotu olaylardan dolayı ayrılma kararı aldık ve su an bosanma asamasındayız.ama yasadıklarımdan dolayı kendımden nefret eder duruma geldım.bu sırada teyzemden şahın beyın adını duydum.o yardım aldıgını ve cok memnun kaldıgını anlatarak bana da tavsıye ettı.bugun bende şahın beyle tanıstım.ve kendımdekı degısıklıkten cok memnunum.kendıme olan guvenımı yerıne getırdıgı ıcın cok tesekkur ederım kendısıne.

 NURAY A. (Danışan)
 IP: 85.105.224.JD

30.11.2008
 TavsiyeNo: 17651
Dört yıldır panik atak yaşayan birisi olarak hipnoz u artık denemeye karar verdim. artık karar verdim diyorum çünkü yaklaşık iki yıldır hipnozu okuyordum. Bursa da hipnoz yapılan yerleri araştırıyordum. Psikolojik Danışman Şahin UÇAR ı da internet sitesinden zaman zaman okuyordum. inanın panik nöbetlerinden bıktım usanmıştım. hayatımı cehenneme çeviriyordu. [İlaç ismi kapatıldı] ilaçlardan hergün 2 tane almaya başladım. işe gidememeye başladım. çünkü açık alan korkusu da yaşıyordum. inanılmaz şekilde yaşamımda güzel değişmeler yaşıyorum. panik atak gerçekten geçti. en azından son 2 aydır herhangi bir panik atak yaşamadım. Bursadaki özel psikologlar arasında şahin bey i tavsiye ederim.

TavsiyeEdiyorum.com Editörlerinin Notu :Soyadı site editörleri tarafından kapatıldı.

 ayşe (Danışan)
 IP: 88.240.156.ZBY

25.11.2008
 TavsiyeNo: 17453
Ben bursa da bir tekstil çalışanıyım. yaşanan krizin sesi aylarca önceden bizim sektöre geldi ve benim gibi birçok arkadaşım işsiz kaldı.İşsiz kalmak, üstüne krediler borçların durumu beni çaresiz bir hale soktu. Ağır bir depresyona girdim. İLaç kullanmaktan her zman kaçınmışımdır. Ailemde ve çevremdeki dostları kırmaya başladığımda anladım ki durumum son derece vahim. Terapi yoluyla bu sorundan kurtuulup kurtulamayacağımı araştırdığımda gördüm ki Şahin UÇAR bursa da bu işi yıllardır yapıyor. Randevu alıp görüşmeye gittiğimde bir dost sıcaklığı ile karşılandım ve görüşmelerimiz son derece verimli geçti. Kullandığı yöntemler bana ilkin çok garip geldi ama sonucunu gördükçe görüşmelere sımsıkı bağlandım.Görüşmeler benim içinde bulunduğum zorlu hayat şartlarını değiştirmedi ama bu şartlar altında mutlu kalabilmeyi öğrendim. Teşekkürler...

 aslı aysu (Danışan)
 IP: 88.247.177.LF

22.11.2008
 TavsiyeNo: 17357
mrb ben aslı aksu, uludağ üniversitesi iibf de 1. sınıf öğrencisiyim. çok istediğim ankaradaki bir üniversitenin işletme bölümüne giremedim.ama bununla da mutlu olmaya çalışıyorum. Ben geçen mayıs ve haziran aylarında grup hipnoterapisi ile şahin uçar' dan grup çalışması aldım. Doğrusu hedefim büyüktü kaygılarımda yoğundu. 2007 öss sınavında kaygı ve endişem yüzünden sınavdan erken ayrıldım. Bayılmak üzereydim :( kalp çarpıntısı, göğsümde daralma oldu heyecandan. doktora gittiğimde panik atak olduğumu öğrendim. Onun için ilaçlar kullanmaya başlamıştım.ama yine de aynısı olur diye çok tedirgin olduğum için sınav kaygısı grup hipnozuna katılmıştım.çok yararlı olduğunu söyleyebilirim. bugün şahin bey i ziyarete gittim. Aynı candanlığıyla sohbet ettik. kendisine buradan da teşekkür etmek istiyorum.

 hande (Danışan)
 IP: 85.105.224.JD

21.11.2008
 TavsiyeNo: 17342
ben 33 yaşında bir bayanım. 2 yıl önce evlendim.Sorunum vajinismus tu. Güzel bir kadın olmama ve taliplerimin çok olmasına rağmen bu yaşa kadar evlenmekten hep kaçtım. Çünkü cinsel ilişkiden çok korkuyordum. Eşimi tanıdım ve çok sevdim ama hep ondan uzak duruyordum. Benimle evlenmek istediğini söyledi ben tereddüt ettim.Çok anlayışlı birisi olduğunu bildiğim için sırrımı ona söyledim. Birlikte el ele verir bu sorunun üstesinden geliriz yeterki sen bana evet de evlenelim diye bana çok büyük bir anlayış ve sevgi gösterdi. Evlendik. Ama bir türlü olmuyordu yapamıyorduk. eşiminde canı sıkılıyordu ama belli etmiyordu.O da bende çocukları çok seviyorduk ve çocuğumuzun olmasını çok istiyorduk. Kendi başımıza bu sorunun üstesinden gelemeyince Bursa da bu işi en iyi bilen en kısa sürede sorunumuzu çözecek uzman arayışına gittik. Şahin Bey'i internet aracılığı ile bulduk önceleri ben çekindiğim için mesajlaşarak kendisinden ve uyguladığı yöntemler konusunda bilgi aldık.Aramızda bir güven oluştuktan sonra kendisiyle görüşmeye karar verdik. İlk bir kaç seans sonra biz ilk birleşmemizi birazda gergin bir şekilde gerçekleştirdik. Görüşmeler ilerledikçe ve de Şahin Bey in tavsiyelerine uydukça işler çok daha güzel bir hal aldı. Artık öyle bir sorunum kalmadı.

 A.A. (Danışan)
 IP: 85.96.188.ZF

20.11.2008
 TavsiyeNo: 17307
ben 29 yaşında ve 6 aylık evli birisiyim. son 2 yılımı şahin bey le görüşerek geçirdim. Ben pes etmek istediğimde o beni azimli olmam ve sorunumun üstüne gitmem konusunda uyardı, destekledi ve bugün artık evliyim. Çok sevdiğim eşimle birlikte hayatımı mutlu bir şekilde sürdürüyorum.Benim sorunum tabiri caizse silik hantal kendine güvenemeyen iki sözü bir araya getirip konuşamayan bir kişiliğe sahip olmamdı.Bu durumu da kendi kendime kabul etmiş ve kişiliğimin böyle olduğunu düşünerek hayatıma devam ediyordum. Ne zamanki sevdiğim kızı sadece ve sadece bu çekingenliğim ve uyuşukluğum nedeniyle kaybettim o zman bazı arayışlar içerisine girdim. Şahin bey e ulaştım. Zorlu ve uzun görüşmelerin ardından önce çevremdeki insanlar bendeki değişiklikleri farketti.Bir kaç ay geçtikten sonra kendimi daha güvenli ve kararlı olarka görmeye başladım hiç cesaret edemeyeceğim şeylere yeltenip başardığım işler oldu. Bu gelişmelerin yan etkisi olarak beğendiğim ve şu an evlendiğim kişiyle tanıştım. Kendimi tam anlamıyla ifade ettiğim için çok şeyleri başarmaya başladım. Şu an kaygı düzeyim oldukça düşük,kendine güvenen, daha önce imrenerek baktığım insanlardan birisi oldum. burdan herkese sesleniyorum. Pısırıklık,utangaçlık, özgüven eksikliği,hayata olumsuz bakma ve mutsuzluk insanın geninde saklı şeyler değil.Doğru kişilerle gerekli adımlar atılırsa çok şey değişiyor.Kendiniz için yapmadıysanız çocuklarınız için birşeyler yapın ve onların mutlu bireyler olmasını sağlayın. iyi günler.

TavsiyeEdiyorum.com Editörlerinin Notu :İsim Site Editörleri tarafından kapatıldı.

 gülten (Danışan)
 IP: 88.250.160.ZJJ

20.11.2008
 TavsiyeNo: 17287
ben 44 yaşında bir bayanım.bursada ikamet ediyorum.En büyük derdim yıllardır üzerime karabasan gibi çöken panik atak sorunumdu. Kızım bir gün geldi ve anne panik atak sorununu hipnoz yöntemiyle tamamen geçiren birisi varmış bursa da dedi. İnanamadım. Sürekli acaba yine bu atak gelecek mi acaba bu defa beni nerede yakalayacak diye hep kaygı ve huzursuzluk içerisinde yaşamımın geçmesine yaşam kalitemin düşmesine neden olan bu hastalıktan kurtulabilecekmiydim.Kızım beni internetin başına oturttu. önce ŞAhin bey den bu konuda yardım almış kişilerin tavsiyelerini sitenizden okuduk. Daha sonra Şahin Bey in yetkinliğini birlikte araştırdık ve denemeye karar verdik.Benim Panik atak görüşmelerim 7 seans belki de biraz daha fazla sürdü.Şimdi bir kaç ayda bir ara kontrollerle Şahin beyle görüşmeye devam ediyorum. Şimdiye kadar en az 5 defa panik atağımın olması gerekirdi ama çok rahatım ve ben bu sorundan kurtuldum artık diyebiliyorum. Önce kızıma sonra siz tavsiyeediyorum a daha sonrada Şahin bey e çok teşekkür ederim..

 figenn (Danışan)
 IP: 88.250.161.ZB

18.11.2008
 TavsiyeNo: 17215
merhaba benim tırnak yeme sorunum vardı. internetten yaptığım araştırmalrda bursada bu işin ustası olarak Şahin Bey i gördüm. Çocukluğumdan beri her fırsatta tırnaklarımı yiyordum. Kaygılı düşünceli olduğum zamanlarda önemli kararlar vermeden önce tırnak yemem daha da artıyordu. Sağolsun Şahin Bey in Yardımlarıyla tırnak yeme problemimden 2 görüşme sonucunda kurtuldum. Tırnak yeme problemi olan herkese Şahin Bey i tavsiye ederim. İşinin uzmanı olmasının yanında çok da iyi bir insan. Hem sorunumdan kurtuldum hemde iyi bir dost buldum herkese tavsiye ederim...

 cemile (Danışan)
 IP: 88.250.162.YDW

18.11.2008
 TavsiyeNo: 17209
ben tavsiyeediyorum sitesini daha önceki bir rahatsızlığım sırasında tanımıştım.bursa da güvenilir bir kulak burun boğaz uzmanı ararken siteyi görüp çok beğenmiştim. ben erken evlilik yapmış ve 18 yaşında ilk çocuğumu dünyaya getirmiştim. çocuğum şimdi 9 yaşında ve onunla iletişim sorunları yaşıyordum. Oğlum sanki bana küsmüş gibi sanki benimle ruhsal bir savş veriyor gibi hissediyordum. çevresi ile olan ilşkilerini gözlemlediğimde gayet sağlıklı ve güzel etkileşimler oluşturuyordu. Uygun bir danışman bulup ona gitmeye karar verdim.Rehberim yine tavsiyeediyorum oldu. ordaki psikologları inceledim ve benimle benzer sorun yaşayan hanife adlı danışanın tavsiyesi bana Şahin bey i seçmemde büyük etkisi oldu.Bir kaç seanstır şahin beyle oğlum seans yapıyor ve bayağı ilerleme kaydettik.Bazı seanslara beni de davet etmesi ve bazen de benimle yalnız görüşmesi benim de bazı hatalara sahip olduğumu görmeme yaradı. Sanırım bir kaç seans sonra tamamaen oğlumla ilişkilerim düzelecek vede birlikte büyümeye devam edeceğiz.

 asiye (Danışan)
 IP: 78.172.151.YW

17.11.2008
 TavsiyeNo: 17184
altını ıslatan 8 yaşında bir çocuğum var.Çocuğumu el bebek gül bebek büyüttüm.Çocuğumun babasından o daha henüz doğmamışken ayrılmıştım.Ona babasızlığı hissettirmemek için herşeyi yaptım. Çocuğumun ilk yıllarda altını ıslatmasını olağan karşıladım. Büyüyünce düzeleceğinnni düşündüm. Ama 4 yaşını aştıktan sonra durumuyla ilgili endişelerim de arttı. Doktorlara götürdüm. İlaç tedavisi verdiler asıl sorunun ise psikolojik olduğunu söylediler. İlaç tedavisi kısmen çözüm oldu ama tamamen altını ıslatma sorunumuz çözülmedi. Okula başladı bir kaç defa da okulda altını ıslatmış.Çocuğumn bu durumu onun psikolojiisini daha da bozdu.En son bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Şahin Bey' e gittik. Başlangıçta çocuğum sorunu konuşmakta Şahin abisine ısınmakta zorluk çekti.Çünkü altını ıslatıyordu ve de utanıyordu. Bir kaç seans sonra çocuğum Şahin abisini sevmeye ve benimsemeye başladı. 5 aydır altını ıslatmıyor.

 hatice (Danışan)
 IP: 85.105.224.YWJ

17.11.2008
 TavsiyeNo: 17183
mrb benim depresyon sorunum vardı. yaklaşık 2 yıldır [İlaç ismi kapatıldı-Site Editörleri] diye bir ilaç kullanıyordum. doktorum [Doktor ismi kapatıldı-Site Editörleri] bey idi. ilacı zaman zaman azaltıyor zaman zaman artırıyorduk. iyi gibi olduğum zamanlar oldu. ama sürekli ilaç kullanmak zorunda hissediyordum. bunun başka bir yolu olmalı diye düşünüyordum.. bitkisel şeyler denedim. yararı oldumu bilmiyorum. bursa da depresyon tedavisi için kimi bulabilirim derken bir forum sitesinde şahin beyle ilgili bişeyler okudum. epeyce insan ona gitmiş meğerse :) sonra bende görüşmeye gittim. bugün 4. kez gittim çok çokk iyiyim. ama doğrusunu isterseniz hipnozun ne olduğunu şimdi anladım. korkacak bişey yok yani. herkese mutlu ve umutlu günler diliyorum.

 sülo (Danışan)
 IP: 88.240.197.ZJW

04.11.2008
 TavsiyeNo: 16752
Ben bunları yazmak konusunda epeyce geciktim aslında. bizim hikayemiz vajinismustu. Vajinismus ile 7 yıl yaşadık. ben ve eşim bu konuda çok sorunlar yaşadık. Çocuk baskısı gördük. Herşeyimizle iyiydik ama cinsel ilişkiye giremediğimiz için aramızda bazı sorunlar oluyordu. Şahin bey ile görüşmemizi tamamlayalı yaklaşık 1.5 yıl oldu. yanlış hatırlamıyorsam 9 seans sürmüştü. Bir sürü doktor bir sürü psikolog ile görüştük ama maalesef hala sorunumuz devam ediyordu. şimdi çok şükür 1.5 aylık bir bebeğimiz var. eşimde bende çok çok mutluyuz. sanki yeni evli gibiyiz. Şahin bey' e teşekkür ediyoruz. Allah yolunuzu açık etsin.

 sm_ln (Danışan)
 IP: 88.248.166.CJ

20.09.2008
 TavsiyeNo: 15433
Öncelikle tavsiyeediyorum.com yönetimine toplumsal bir hizmet yaptıkları için çok teşekkür ediyorum.Ben birçok erkeğin seks hayatında yaşadığı bir sorunumdan ve nasıl çözüm bulduğumdan bahsedeceğim.Türk erkeklerinin büyük çoğunluğunun derdi olan erken boşalma sorunum vardı.Evliliğimizden eşimde bende tam anlamıyla mutlu değildik. İlk başlarda eşimde anlayışlı davranmaya çalıştı.Ancak evliliğimizin ilk üç senesinde doğru dürüst bir cinsel birleşme gerçekleştiremedik.Bu sorun hem evlilik sorunlarımızı arttırdıkça arttırdı hemde eşimin ve benim psikolojik sorunlar yaşamamıza neden oldu. Çözümü internette aramaya karar verdim.Çok araştırdım.En sonunda Şahin Bey'le karşılaştım.Biraz utanarak da olsa görüşmeye gittim.İlk görüşmemizde birşeylerin değişeceğine inanmaya başladım. Şimdi gayet iyiyim. Uzman ve anlayışlı yaklaşımıyla, her türlü psikolojik desteği ile birlikte kısa sürede sorunumuza çözüm bulan Şahin Bey'e çok teşekkür ediyorum. Bu tavsiyeyi yazmamın nedeni şu: Ülkemizde benim gibi bu sorundan müzdarip çok insan var ama çekindikleri için bir uzmana gidemiyorlar.Bu sorunun çok önemli bir sorun olmadını, anlayışlı ve uzman kişilerle çalışınca çok kısa sürede sonuca ulaşılabilindiğini herkese anlatmak.

 EMİNE (Danışan)
 IP: 88.243.50.YBJ

13.09.2008
 TavsiyeNo: 15267
Kendimi çok çaresiz hissediyordum istanbulda [kurum ismi kapatıldı-site editörleri] tedaviye başlamıştım fakat bir süre sonra gidip gelmek çok zorlaştı ve bursada yardımcı olacak birilerini aramaya başladım. İstanbuldaki doktoruma danıştım bir kaç seçenek arasında şahin uçarı da söylemişti internetten araştırdım adını duyunca tavsiyeleri okudum ilaçta kullanmak istemiyordum ve gitmeye böylece karar verdim. Doğru söylemek gerekirse ilk seanstan hiç bişey anlamamıştım vazgeçer gibi oldum fakat yapacak bişey yoktu kararlılık önemliydi ve ben yine gittim 2, seans çok güzel geçti ordan çıktığımda hiç bişey eskisi gibi değildi. Devam ettim böylece 6 seans kadar gittim şimdi iyiyim önce allah'a olan dualarım sonra şahin bey'in yardımlarıyla çok şükür şu an iyiyim. Şahin bey'in yardımı olduğu kadar kararlı olmanında iyileşmekte rolü çok büyük. Kararlı olmam konusunda iknalarından dolayı kendisine teşekkür ederim.inşallah bir daha gitme ihtiyacı hissetmem :)

 inci tanesi (Danışan)
 IP: 78.173.147.YJF

03.09.2008
 TavsiyeNo: 14964
Ben Şahin bey’in Balıkesir de ki doktor arkadaşından tavsiye alarak kendisi ile görüştüm. Dr Saffet bey, bizim aile dostumuzdur. Bana şahin bey in yardımcı olabileceğini söyledi. Doğrusunu söylemek gerekirse benim özel bir sorunum vardı. Bu konuyu burada yazmak istemiyorum. Daha önce bir psikolojik danışman ile görüşmemiştim. Sorunumun psikolojik olduğunu da sanmıyordum. Nedendir bilmiyorum ama sorunlarımı birine anlatarak Psikolojik destek almayı zayıflık gibi algılardım. Kendisiyle tanıştığıma memnun oldum. tavsiye ederim.

 Uzm.Psk.Gülüm BACANAK
-
(Sitemize Kayıtlı Uzman)

02.09.2008
 TavsiyeNo: 14930
Şahin'le Cinsel Sağlık Enstitüsü olarak düzenlemiş olduğumuz Cinsel Terapi Eğitimi'nde tanıştık. Kendisi sıcak, kibar, hoşsohbet ve bilgili bir meslektaşımdır. Kişisel gelişimin ve sürekli eğitimin önemine olan sonsuz inancından dolayı, devamlı olarak mesleğiyle ilgili eğitimlere katılmaktadır. Halen psikoterapi eğitimini sürdürmektedir. Şahin'in hipnoz alanında da kendini çok iyi yetiştirmiş olduğunu biliyorum ve hocalarımdan onunla ilgili olumlu şeyler duyuyorum. Cinsel işlev bozuklukları alanında çalışan bir meslektaşı olarak, cinsel terapi yapacak kişinin ön yargılarından arınmış, karşısındakini iyi dinleyip anlayabilen ve empati yeteneğine sahip biri olması gerektiğini düşünüyorum. Bu olumlu özelliklere sahip olan meslektaşım Şahin Uçar'ı gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.

 BÜŞRA (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 78.177.66.YCL

29.08.2008
 TavsiyeNo: 14823
merhaba ben büşra.. Şahin beyi şahsen tanımıyorum ama en yakın zamanda ben de kendisiyle görüşmek isterim açıkcası.. Öncelikle abim daha sonra da annem Şahin beyden yardım aldılar, halen de görüşmekteler.. 3.şahıs olarak Şahin beyden öncelerini ve sonralarını en yakın gözlemleyen insanlardan biriyim. Annemle ve abimle arkadas gibi olan biriydim fakat yasanan bazı problemlerden sonra annemle olan ilişkim tam tersi bir yol aldı.. Konusamıyor,birbirimizi anlayamıyorduk..Bunu yapamadıgımız içinde birbir,mizi fazlasıyla kırıyor,zarar veriyorduk..diger yandan abim biraz daha içine kapanık bir hal almıstı her sorununu gelip anlatan, yeri geldğinde yardım isteyen abim gitmiş sır küpü haline gelmişti..kısacası birbirimize ulasamadıgımız zaman sahin beyle tanıstık ve iyi ki de tanısmısız..annem suan eski annem ve en önemlisi en güzeli de hayata daha saglıklı, daha umutlu ve daha hırslı bakabiliyor..yeniden kendi için bişiler yapabiliyor..abim ise hayatın kendi elinde oldugun daha da farkına varms durumda ve artk bunun için cabalıyor..bunu gözlemlemek,bu degişimi farketmek inanın insanı cok mutlu ediyor..herzaman her insanın bir danısmanının olması gerektiğini savunan biriydim ve sahin beyde bu konuda gercekten haklı oldugu birkez daha göstermeme yardımcı oldu..kendilerine cok tesekkür ediyorum ve yürekten tavsiye ediyorum..

TavsiyeEdiyorum.com Editörlerinin Notu :Soyadı site editörleri tarafından kapatıldı.

 emre (Danışan)
 IP: 88.253.105.ZL

29.08.2008
 TavsiyeNo: 14812
Ben oks sınavından önce şahin abiyle beş defa görüşme yaptım. Benim netlerim zaten iyiydi. Ama sınav yaklaştıkça heyecanlanmaya başlıyordum. Heyecanlandığım için deneme sınavının birinden düşük diğerinden çok daha iyi sonuçlar alıyordum. Gerçek sınavım nasıl gelecek acaba diye kaygılanıyordum. Görüştükten sonra çok iyi gelmeye başladı. Şimdi bursa da iyi bir Anadolu lisesine girdim. Şimdi annem görüşmeye başladı. Annemden sonra da babam başlar heralde !! bursadan selamlar.

 yaşlı kurt (Danışan)
 IP: 85.96.188.ZF

28.08.2008
 TavsiyeNo: 14788
merhaba Tavsiyeediyorum.com yöneticileri.Ben Şahin Uçar bey' e sizin siteniz vasıtasıyla tanıdım. Eşimle bazı sorunlarımız vardı ve ayrılma noktasına gelmiştik. Son bir şans olarak bir uzman desteği almaya böylelikle sorunlarımıza çözüm aramaya karar verdik. Şahin Bey'den randevu alarak görüşmeye başladık. Biz eşimle o kadar gündelik sorunlara boğulup kalmışız ki asıl sorunu gözden kaçırmışız. Şahin Bey'in daha ilk görüşmeden itibaren bizi asıl sorunların kaynağına iten yönlendirici ve anlayışlı tavrıyla karşılaştık. Biz günlük sorunlardan bahsetme ve ve herşeyin kaynağının bunların olduğunu iddia etmemiz onu hiç yıldırmadı ve bize defalarca anlattı. Sabrına da hayran kaldım. Biz orta yaşlı insanlarız ve artık yaşlı sayılırdık. Birlikte yaşamın bircok kuralını unutmuşuz veya uygulamamaya başlamışız. Ve cok uzatmadan en büyük soruna geleyim. Temelinde cinsel sorunlarımızın olduğu, zamanında önemsemeyip zamana bıraktığımız ama zamanın çözmekten çok sorunlarımızı çığa çevirdiğini farketmemişiz. Farklı tekniği, anlayışlı ve güleryüzlü kişiliğiyle bize sorunlarımızı çözüp evliliğimizi kurtardığı için ona teşekkür ediyorum. Herkese tavsiye ediyorum.

 prige (Danışan)
 IP: 88.240.117.YB

27.08.2008
 TavsiyeNo: 14739
Şahin beyle annemin tavsiyesi üzerine tanıştım bende doktor korkusu,derslere konsantre olamama,içimde huzursuzluk duygusu var,kardeşimle anlaşamıyor ve kavga ediyordum bu sorunların Şahin bey sayesinde üstesinden geldim.Şahin bey çok cana yakın bi insan,bazı insanlar psikolog'tan yardım almaktan çekinir,ama Şahin bey kesinlikle çekinilcek bir insan değil.Çok cana yakın ve samimi bir insan.Bence insanlar sorunlarını çözemiyorsa vakit kaybetmeden Şahin beyden yardım almalılar.Herkese tavsiye ediyorum.

 begüm (Danışan)
 IP: 88.248.167.LB

17.08.2008
 TavsiyeNo: 14507
Şahin UÇAR'ı yaklaşık 2 senedir hastası olarak tanıyorum.şu koskoca iki senede hayatımdaki tüm güzellikleri şahin bey'e borçluyum.öfkelerimden, sıkıntılarımdan,insanlara olan kızgınlıklarımdan Şahin Bey'in sayesinde kurtuldum.o kadar sıcak, o kadar gönlü, düşünceleri güzel insanı tanımak benim için inanılmaz bir güzellik.her derdimi paylaşabileceğim tek insan Şahin Uçar.iyi sizi tanımışım.tüm sıkıntısı olan insanların canı gönülden şahin bey'e gitmesini tavsiye ederim.inanın hiç pişman olamayacak iyi ki bu mükemmel insanı tanımışız diyebileceğiniz tek kişi bence ŞAHİN UÇAR. herşey için çok teşekkür ederim.en kısa zamanda tekrar görüşmek istiyorum çünkü size sıkıntılarımla ilgili anlatacağım çok güzel şeyler var bunları mutlaka sizinle paylaşmalıyım:)

 vildan (Danışan)
 IP: 88.250.161.YZD

13.08.2008
 TavsiyeNo: 14404
Ben eski eşimden ayrılalı yaklaşık 2 yıl oldu. Eşim beni aldatarak başka biriyle oldu. Onlar benim oturduğum evin bir üst sokağında ev tuttular ve zaman zaman sokakta karşılaşmaya başladık. Bütün bunlar bana o kadar acı veriyordu ki anlatamam. Aldatılmış olduğuma mı yanayım, eski eşimin benden boşanarak ona gitmesine mi yanayım, yoksa beni aldatan bu adamın bana eziyet edercesine yakınımda bir ev tutarak her gün bana acı vermesine mi ?! bütün bunlarla tam 2 yıl kadar yaşadım. Sonunda bu siteden şahin bey ile tanıştım. Benim şimdi yazdığım tavsiye mesajı gibi birilerinin yazdığı tavsiye mesajlarını okudum ve umutlandım. Şahin bey ile görüştüm. Önceleri hayal kırıklığına uğradımsa da sonraları inanılmaz gelişmeler oldu. Şimdi çok çok iyiyim. Şimdi Kızımla evlerinin önünden geçiyorum. Kadın rahatsız olmuş :)

 coşkun (Danışan)
 IP: 78.176.73.YFB

11.08.2008
 TavsiyeNo: 14349
Benim sorunum erken boşalmaydı. Yaklaşık 15 yıldır erken boşalma sorunum vardı.. böyle bir sorunu olan erkekler bilirler hatta böyle bir partnere sahip bayanlarda bilirler ki ilişkiye girmekten zevk alamıyorsunuz.. önceleri kız arkadaşım için sorun olmuştu. Geçiçi yöntemlerle buna çözüm bulduysam da sürekli bir iyileşme süreci yaşayamamıştım. Sağolsun şahin bey ile psikolojik danışmanlık sürecine girdik. Ben hemen iyileşir diye düşünüyordum ama 6 seans kadar görüştük. Benim evde yapmam gereken çalışmalar falan vardı. Onları da yapınca her şey zamanla yoluna girdi.eşimde bende bu kadar uzun süreli ilişkiye girebileceğimi sanmıyorduk. Neyseki şimdi bitirdik.kendisine teşekkür ediyorum. Bu sitenin sahiplerine de teşekkür ediyorum. Çünkü şahin bey'e bu sitedeki tavsiyelerden okuyarak gittim.

 Arı Maya (Danışan)
 IP: 88.246.21.YWD

03.08.2008
 TavsiyeNo: 14137
Şahin Bey; Merhaba, iyi olmanız dileklerimle hemen mutluluğumu sizinle paylaşmak istiyorum.3 gündür sürekli kendimi deniyorum:) hadi için acısın, üzül,miden ağrısın diye ama yok...aklıma xx ismi gelince yüzümde gülümseme oluşuyor.Aldatma konusunda ise sahneler bir türlü gözümün önüne gelmiyor.İnanın deniyorum ama olmuyor:))) İlk sizden çıktım dolmuş durağına gidiyorum.Nasıl bir gülümseme kesin dolmuş şoförü içinden" vah kızım vah pek te genç " demiştir eminim.Eşimi ilk gördüğümde çok merak ediyordum nasıl bir his bürüyecek içimi diye.Kapıyı açınca bir mutlu oldum,bir gülümseme koptu içimden sormayın. 2. seansımız için sabırsızlanıyorum.size gerçekten önce içtenliğiniz,insancıllığınız ve işinize olan saygınızdan dolayı hem tebrik hemde teşekkür ediyorum.iyi çalışmalar. Sevgiler

 yasemin (Danışan)
 IP: 88.248.162.YYD

31.07.2008
 TavsiyeNo: 14059
Eşimin sürekli şiddet uyguladığını söylesem arkadaşlarım bana inanmazdı. Ama yaklaşık 2 yıl boyunca zaman zaman şiddet uygulandı ve sonunda eski eşimden boşandım. Boşanmama rağmen bana bu yapılanları hazmedemiyordum. İçim sıkılıyor öfkeyle doluyordum. Bir yakınım şahin bey’le tanışma fırsatı bulmuş tavsiyesi üzerine gittim. Gerçekten bir psikolojik danışman arayanlar için öneririm. Kendisi iyi bir dinleyici. Dinlendiğinizi anlıyorsunuz. Aslında bunun ötesinde hipnozla çok güzel şeyler oldu. O kadar öfkeli, kızgın olan ben sanki sinirleri alınmış gibi oldum. İnsan içine atmamalı atmak zorunda kalırsa da şahin bey gibi bir uzmana gitmeli diye düşünüyorum. Yasemin

 mehmet (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.240.204.YLF

27.07.2008
 TavsiyeNo: 13974
Bir yakınım, bir arkadaşım bir dostum ve ağabeyim diyebileceğim Şahin UÇAR’ ı yakınen tanırım. Kişisel gelişimine verdiği önem nedeniyle ona hep imrenmişimdir. Sürekli kendini yenileyen ve değişimi hemen sindiren özelliği meslektaşları arasında onu saygın bir üne kavuşturmuştur. Bütün bunların yanı sıra danışanlarına yaklaşımı önkoşulsuz, eleştiriden uzak ve kabul edici olduğunu görüyorum. Bursa için bir değer olduğunu düşündüğüm saygıdeğer ağabeyime başarılar diliyorum.

 Sami (Danışan)
 IP: 88.246.20.ZJW

20.07.2008
 TavsiyeNo: 13795
mrb ben Sami, Ben öss sınavı öncesinde çok yoğun kaygı yaşıyordum. Öyle yoğun bir kaygıydı ki bu, sınav günü yaklaştıkça deneme sınavlarında yaptığım net sayısı artacağı yerde azalmaya başlamıştı. Şahin bey' e Oks sınavına giren kardeşimi götürmüştük. Kardeşim bu görüşmenin çok iyi geldiğini söylüyordu. Ben de sınav korku ve kaygım için Şahin bey'le görüşmeye gittim. ÖSS sınavı öncesinde Grup Danışması yapıyormuş. 3 defa görüşmeye gittim.Gerçekten çok faydalı olduğunu ilk seanstan sonra hissetmeye başladım. Şimdi beklediğimden çok daha iyi bir puan aldım. Sınavım kaygıdan uzak ve rahat geçti. Buradan kendisine teşekkür ediyorum... Sınav stresi ve sınav kaygısı olanlara tavsiye ederim.

 hanife (Danışan)
 IP: 85.108.182.DW

18.07.2008
 TavsiyeNo: 13728
Selam ,ben sayın Şahin Uçar beyi nette yaptığım araştırma sonucu tanıdım.Kendisinden önce oğlum,sonra kendim danışan olarak hizmet almaya başladım.Yaptığım araştırma sonucunda zaten güvenerek gitmiştim,fakat ilk seansın hemen ardından oğlumun ifadesindeki değişiklik,yüzündeki tebessüm,gözlerindeki ışıltı ve sonraki günlerde gördüğüm farklılıklar güvenimi inanca çevirdi.Oğlum henüz iki seanslık bir çalışmaya katıldı ama ben yıllar önce kaybettiğimi sandığım,ulaşamadığım oğlumu ilk seansın ardından buldum.Şu an oğlum çok iyi ve henüz çalışmaları bitmedi. 14-7-2008 Pazardesi kendim Şahin beyle ilk çalışmaya girdim.O kadar yorgun ve karmaşıktım ki,kendimi ifade etmekte ,derdimi anlatmakta bile güçlük çekiyordum.Nihayetinde bunu başardım.Kendisiyle ilk çalışmamızı tamamlamıştık,fakat bende büyük bir hayal kırıklığı;çünkü oğlumda gördüğüm rahatlığı kesinlikle hissetmemiş ve karmakarışıktım.Fakat kendilerine olan inancımı yitirmemiş,tavsiyelerine uyma kararlılığı içinde bir an önce evime gidip uyumak istiyordum.Öyle yorgundumki, ancak;dinlendikçe birşeyler netleşiyor,taşlar yerlerine oturuyordu.kısacası ben umutsuzca ve inancımı yitirmeden çıktığım o kapıdan,çok daha başka Hanife olarak gireceğim günü bekliyorum.Kişilik ve meslek ahlakıyla da çok mükemmel bulduğum sayın Şahin uçar beyi bir danışmana ihtiyacı olan herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.Önce insan,sonra doktor,hemde işinin ehli bir doktor.İyiki kendisine ulaşma fırsatını buldum,çünkü hiçbirşey artık benim düşünmeye başladığım gibi değilmiş.Çok Teşekkürler.

 :)))) (Danışan)
 IP: 88.245.194.YJC

11.06.2008
 TavsiyeNo: 12763
20 yaşındayım ve ailem paramparça babam başka bir yerde abimler başka bir yerde annemle de sorunlar yaşıyorum bununla beraber okulda bir sürü problem yaşıyodum içinde bulunduğum durumdan dolayı ve neyi bekliyorum diye düşündüm psikoloğa gitmeye karar verdim.internetten araştırarak şahin beye ulaştım ilk seansa ağlayarak başlamıştık:( :( .... ve çıkarken de böyleyleydim:) :) :) ..... başka nasıl anlatılır bilemedim.şahin bey sorunlarımı sorunca herşey sorun diye yanıtlamıştım,depresyon yaşadığımı ve 3-4 seansta kalıcı olarak giderilebileceğini söyledi.bugün son seansımdı ve bitti.şimdi herşey güzel diye taaa içimden gelen bir cümle kurabiliyorum.sorunlar hep var ama umrumda değiller onlar orda dursun ben yoluma bakarım dedim ve şimdi çok mutluyum.mutlu olmak...harika bi duygu :):):) iyiki varsınız şahin bey benim kahramanımsınız

 şu (Danışan)
 IP: 85.107.110.JB

03.06.2008
 TavsiyeNo: 12544
öncelikle bu sitenin kurulmasında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.Çünkü şahin beyi bu site aracılığıyla buldum.Benim derdim eşimin vajinismus olmasıydı.evliliğimizin ilk iki ayı çok problem yapmadık çünkü daha yeni evliydik ve zamanla iyileşir diye düşündük.Fakat öyle olmadı.daha sonra bu siteden şahin beyi buldum.kendisiyle ilk görüşmemiz çok iyi geçti.çünkü daha ilk görüşmede bizde bir güven duygusu uyandırdı ve çok güler yüzlü cana yakındı.şahin beyin hipnoz konusundaki başarısınıda görünce bu konuda nekadar iyi olduğunu görmüş olduk.bize 9 yada 10 seansta düzeleceğini ve her normal insan gibi hayata devam edeceğimizi söyledi.şahin beyin uzmanlığı ve bizimde çabamız sonucu bu hastalıktan 7 seansta kurtulduk.evet şuan her normal insan gibiyiz.ilk zamanlar ayrılığı düşünen biz şimdi bir çocuk sahibi olmayı düşünüyoruz.şahin beye tekrar tekrar teşekkür ediyoruz ve psikolojik hangi konu olursa olsun gönül rahatlığıyla tavsiye edebileceğim bir uzman

 emine (Danışan)
 IP: 88.253.110.ZYF

29.05.2008
 TavsiyeNo: 12417
slm ben bursadan .şahin beyle 6 aya öncesi tanıştım.ben yaklaşık 15 yıldır panik atak hastasıyım.tedirginlik duygulrım çok fazlaydı.sıkıntıdan vücudumdaki sivilcelerle oynayarak onları kocaman bir yara haline getiriyordum.uyumakta zorluk çekiyordum ,öz güvenim bitmiş gibiydi.eşimle ve çocuğumla kopmuştum.sokağa çıkmak istemiyordum.insanlarla konuşmak istemiyordum.hayat benim için bitmişti.nedensiz korkularım inanılmaz acılar çektiriyordu bana.bunları atlatamıyacağıma inanıyordum.çok ilaç kullandım.uyuşmak bana göre değildi.ilaç kullanmak istemiyordum .sonra bi arkadaşın tavsiyesi üzerine şahin beye gittim.8 seans çalıştık şuan çok iyiyim yaralarımla uğraşmıyorum.uykularım düzeldi .kendimle barışık ve mutlu bir inasnım artık.şahin beyle tanıştığım için çok şanslıyım.çok teşekkür ediyorum ona beni hayata bağladığı için

 yasemin (Danışan)
 IP: 88.245.101.YFZ

23.05.2008
 TavsiyeNo: 12243
şahin bey ile ankaradaki doktor yakınım aracılığıyla tanıştık. Ben 8 yıldır evliyim. birkaç ay öncesine kadar vajinismus sorunu yaşıyordum. bunun için adı çok bilinen istanbulda bir doktora da gittim. sonuç benim için tam bir hezimet oldu. Son dört yıldır birçok tedavi girişimimize rağmen hala bu sorunla yaşamaya devam ediyorduk. Doktor yakınımın şahin bey'i önermesi üzerine görüşme yaptık. daha ilk seasta güven duydum. gerçekten iyileşeceğime dair bir duygu oluştu içimde.. kendisine binlerce teşekkür ediyorum. Beni 8 yıldır süren kabustan uyandırdığı için. görüşmemiz 11 seans sürdü şükürler olsun bir aya yakın zamandır artık son derece iyiyim.

 burçin (Danışan)
 IP: 88.246.157.BZ

10.03.2008
 TavsiyeNo: 10173
mrb ben denizliden burçin, ben 8. sınıf öğrencisiyim ve bu yıl sınavım olduğu için çok heyecanlıyım.ders çalışıyorum ama okuduğumu anlayamıyorum.sürekli hayaller falan kuruyorum. bursada ki kuzenimin de sınav kaygısı vardı.o bu yıl öss ye gireceği için çok endişeleniyordu.Bunun için şahin uçar a gitmişler. bana msn de çok iyi olduğunu söylüyordu.Yarıyıl tatilinde bursaya onlara gittik. kuzenim gerçekten süper görünüyordu.annem beni de götürmek istedi.bursa da 10 gün kadar kaldık ve ben 2 kez şahin bey e gittim.bana 2 seansın yeterli olmayacağını söyledi ama ben kendimi çok iyi hissediyorum.okullar açıldığından bu yana içimden gelerek ve anlayarak ders çalıştığımı farkettim. annem de benimle aynı fikirde. bir süre sonra bu amaçla bursaya gitmeyi düşünüyoruz.Bu arada hipnoz bildiğimiz gibi uyumak değilmiş bunu da yaşarak anladım.Denizliden selamlar

 FİRST LADY (Danışan)
 IP: 85.100.30.Y

09.03.2008
 TavsiyeNo: 10091
Öncelikle şunu belirtmek isterim; Şahin bey kesinlikle mesleğini hakkıyla yerine getiren mükemmel bir profesyonel. İnsanlar hep ilk önce kendi sorunlarını kendileri halletmek isterler ama bazen bu mümkün olmayabiliyor. Tıpkı benim gibi kendi sorunlarımı kendim halletmekten yanaydım ama öyle bir an geliyor ki bu sorunların üstesinden gelemiyorsunuz .Bende bu konuda profesyonel bir yardım almak istedim ve şahin bey ‘i internet aracılığı ile bulup bir randevu aldım.Daha ilk seanstan itibaren hayatımda kendi adıma iyi gelişmeler olduğunu fark ettim.Daha sonraki seanslardan sonrada artık şunu düşünmeye başladım;evet hayat bize her zaman mükemmeli sunmaz bazen çok zor dönemlerden geçebiliriz önemli olan bunları nasıl atlatabildiğimiz nasıl ders alıp hayatın kötü yanlarından bile kendimize nasıl güzellikler çıkartabildiğimiz oldu.Benim bunları anlamamda çok büyük katkısı olan Şahin bey’e çok teşekkür ediyorum.Şahin Bey’in samimiyeti,güler yüzü,sabırlılığı, sorunları kökeninden çözebilen profesyonelliği olmasaydı beklide her şey bu kadar güzel olmazdı.Bir danışan olarak emeğinize yüreğinize sağlık Şahin Bey.Kesinlikle herkesin hayatında bir Şahin Bey olmalı…..Bu mükemmel insanı herkese tavsiye ediyorum…..

 nur (Danışan)
 IP: 78.176.75.YLJ

01.03.2008
 TavsiyeNo: 9571
bazı zamanlar vardır, görmek isteyip göremediğimiz, söylemek isteyip söyleyemediğimiz, isteyip de yapamadığımız. ve bazı zamanlar vardır aslında hiçbir şey de istemediğimiz. böyle zamanlara direnmek için yardım isteyeceğiniz biri. zihninize yapılan yolculuklar, yolculuklar, yolculuklar... ağlayarak gittiğiniz uzak bir ülkeden , elinde çiçeklerle dönmek gibi, değişmek gibi... güler bir yüz, sıcak bir ses eşliğinde... gerçek bir profesyonel eşliğinde.

 E.A (Danışan)
 IP: 85.108.183.ZJZ

28.02.2008
 TavsiyeNo: 9445
merhaba ben Şahin beyle internet aracılığıyla ulaştım.ilk defa bir psikoloğa gidiyordum ve heycanlıydım.gitmemin sebebi ise 6 yıl süren ilişkim vardı ve erkek arkadasımla ayrıldık.depresyona girdim hayata küstüm ve yasamak istemiyordum.fakat şahin beyi tanıdıktan sonra daha ilk seansta bana faydasını gördüm bir dr gibi değil bir arkadas gibi cana yakın ve güleryüzlü olması gercekten insanı mutlu ediyordu.ve seansımın gelmesini iple cekiyordum.artık seanslarım bitti ve bende iyileştim yasamayı seviyorum şahin bey sayesinde artık mutluyum herkese tavsiye ediyorum.ŞAHİN BEYEDE ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM VE BAŞARILARININ DEVAMINI DİLİYORUM...

 m.k (Danışan)
 IP: 88.251.131.ZJY

12.02.2008
 TavsiyeNo: 8305
Şahin UÇAR'ı tanımadan önce derslere konsantre olamıyordum. Sınavlarda çok heyecanlandığım için başarısız oluyordum. Seanslara başladıktan sonra herşey değişti, içinden gelerek ve severek ders çalışıyorum. En önemlisi çalıştığımı anlıyorum. Sınav heyecanım kalmadı. Derslerde öğretmenlerimi can kulağıyla dinliyorum. Arkadaşlarım bana bir sihirli değneğin değdiğini düşünüyorlar.B enim gibi sorunlar yaşayan arkadaşlara TAVSİYE EDİYORUM çok büyük faydası oluyor.

 NESLİHAN (Danışan)
 IP: 88.240.155.ZJF

06.02.2008
 TavsiyeNo: 7891
dört ay kadar önce dört buçuk sene süren bir ilişkiyi çeşitli nedenlerle bitirmek zorunda kaldım.o günden sonra da hayatta yalnız kaldığım,tutunacak dalım kalmadığı,kolum kanadım kırıldığı ,ölümü bile düşünecek hale geldiğimi hissettiğim anda,büyük bir çaresizlik içindeyken internet kanalıyla yardım alabileceğim psikolog isimleri araken Psk Şahin Uçar hakkında bilgilere ulaştım.Sırasıyla bir kaç psikolog ismi içinde Şahin Bey'in tedavi şekli çok dikkatimi çekti doğrusu.Hipnoz ile tedavi yöntemi..ilk başta biraz tereddütüm olmasına rağmen cesaretimi topladım ve randevumu alarak ilk seansımı 8 Aralıkta gerçekleştirdim.ilk seans sonunda eve geldiğimde gülüyordum ve ailem bile şaşırmıştı,kendimi kuş gibi hafiflemiş hissediyordum.Herkesin bilmesini isterim ki Hipnoz kesinlikle uyutulma,istem dışı davranışların olduğu bir durum değil,herşeyin farkındasınız o anda..Hipnoz ile biliçaltında bizi rahatsız eden davranışlar,yaşadıklarımız öyle güzel ortaya çıkıyor ki ve öyle güzel etkisiz hale getiriliyor ki bu davranışlar,yaşanan kötü anılar bir daha eskisi gibi sizi rahatsız etmiyor..İşte bunlar Sayın Şahin Bey sayesinde oldu.Şahin Bey işini çok seven bunu hastalarına yansıtan,sevecen,insanı rahatlatan,güler yüzlü bir doktor..Ayrıca sosyal fobi,panik atak problemim olduğu için seanslarım aralıklarla hala devam ediyor,rahatladığı hissediyorum,hayata daha olumlu bakıyorum artık.Sizinde psikolojik sıkıntılarınız varsa Psk.Şahin Uçar ile görüşmenizi isterim...Şahin Bey size çok teşekkür ediyorum..

 Dr.Ali ALTINKAYA
-
(Sitemize Kayıtlı Uzman)

04.02.2008
 TavsiyeNo: 7695
sahin arkadaşım benim tanıdıgım en karizmatik ve iyilik sever bir arkadaştır.askerlik döneminde başlayan tanışıklıgımız hipnoz ,cinsel terapi ve uzman psikolojik ve danışmanlık yüksek lisansıyla pekişti ve kafasına koymuş oldugu hedeflere bir bir yakalamış ve hala durmadan koşan ve koşarkende kendisini ve danışanlarını basamaklara ve çıkartan sahincigim yolun açık olsun bursa ve yoresi oldukça sanşlılar ....bu şanslarını iyi kullanmaları ümidiyle....çünkü sahin arkadaşım bir numaradır....... konyadan sevgilerle

 asgbh (Danışan)
 IP: 88.253.102.FL

30.01.2008
 TavsiyeNo: 7353
Şahin bey her şeyden önce çok iyi bir rahatlatıcılık sahibi.Gerçekten kullandığı yöntem ile de alakalı olarak çok güven veriyor ve rahatlatıyor.İnsanın ruh hali ile yakından ilgileniyor ve insanın duygularıyle konuşuyor.Bana kalırsa mesleğinin hakkını sonuna kadar veriyor.Şu ana kadar gerçekten hayatım değişti ve hayata farklı bir açıdan bakmaya başladım.Artık daha mutlu ve optimist bir insanım.Kendimi gerçekten çok rahatlamış ve iyi hissediyorum.Gerçekten başarılı bir uzman.

 Psk.Dnş.Betül NAZLISÖZ
-
(Sitemize Kayıtlı Uzman)

09.01.2008
 TavsiyeNo: 5891
Şahin Bey'i birlikte yüksek lisans yaparken yakından tanıma imkanım oldu.Son derece yumuşak huylu, sevecen ve insanlarla iyi empati kurabilen bir kişiydi.Daha sonra hipnozla ilgili çok başarılı çalışmalara imza attığını; bu sayede de saygın bir hipnoz eğitim merkezlerinden olan Omni Hipnoz Akademide eğitmen olduğuna şahit oldum.Şu anda bile kendini geliştirmek, danışanlarına daha iyi hizmet verebilmek için eğitim ve kurslara katıldığını görüyorum.Bursa için çok önemli bir değer olan arkadaşımı , herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

 Bilgesu N. (Danışan)
 IP: 62.248.33.ZJC

27.12.2007
 TavsiyeNo: 5228
Şahin Bey'e arkadaşımın tavsiyesi üzerine başvurdum. Panik atak hastasıydım, aynı zamanda da kendimi bölünmüş ve parçalanmış hissediyordum. Sanki dipsiz ve karanlık bir kuyunun dibindeydim ve hiç bir şey görünmüyordu.Kendimle ilgili çok karamsardım, durumumu çözümsüz görüyordum yani. Onu ilk gördüğümde, insan bu kadar düzgün davranamaz, bir falsosu olmalı dedim içimden. Sakin ve yumuşak bir havası vardı. Sorunların çözümü noktasında gösterdiği inadı ilk başta sinirlerimi bozmuştu, sonra çok anlamlı buldum. İşine sevdalı biri bence. İnadı ve samimiyeti bunu gösteriyor. Ofisinde çalışan arkadaş sanki evine misafir ağırlar gibi davrandı. Şahin Bey'den seanstan sonraki günlerde telefonla aranıp durumumu sormasını umdum. Yapmalı bence. Toplam 6 seans gittim.Şimdi oldukça iyiyim. Panik atak belirtilerim kayboldu. Yıllardır farkında olmadan sırtımda taşıdığım ağır bir yükü o karanlık kuyunun içine bırakarak çıktım oradan. Özellikle hipnoz alternatif bir tedavi yöntemi bence. Psikolojik kökenli her türlü rahatsızlık için öneririm Şahin Uçar'ı.

 Dr.İlhan NAZLISÖZ
-
(Sitemize Kayıtlı Uzman)

10.12.2007
 TavsiyeNo: 4403
Merhaba; Ben Şahin Bey'i Konya'da askerlik yaptığı dönemde tanıdım. Sessiz, sakin, uyumlu kişiliği, sorunlar karşısında pozitif yaklaşımı dikkatimi çekmiştir. Mesleki alanda pek çok profesyoneli tanırım, ama Şahin Bey farklı bulduğum bir profesyoneldir. Herkesin ağzından bir ses çıkan dönemde Hipnoterapi ile ilgilenmesi hep hoşuma gitmiştir. tedavi konusunda aykırı olduğunu bilmek güzel. Hastalarını iyileştirme gücünü kendi elinde hissetmesi ve bunu hissettirmesi onun profesyonelliğinin anahtarıdır. Başarılarının devam edeceğini biliyorum... İlhan Nazlısöz (Psikiyatrist)

 Mustafa (Danışan)
 IP: 88.247.177.YCB

04.12.2007
 TavsiyeNo: 4073
Merhabalar.ben yaklaşık 7 ay panik atak hastıasıydım.Adeta ne olduğunu bilmediğim bir hastalıklar kervanında dolaşıp duruyordum.Yaşayanlar bilir doktor doktor gezersiniz.Bütün tahlilleri yaptırırsınız ama hiç birşeyiniz yoktur.Psikologa gidip ilaç kullanmak istemiyordum.Çünkü ilaçlar insanı sersem gibi yapıyordu....güzel bir işim vardı ve kaybetmek istemiyorduım.değişik bir çözüm aramaya başladım internet aracılığılıyla hipnoz hakkında birtakım görüşler aldım ama hala fiziksel bi rahatsızlığım olduguna inanıyordum.Şahin beye internet sitesinden ulaştım.kendisi beyefendi, olgun, nazik ve iyi bir dinleyici .Karşısındaki kişiye, her zaman güvenebileceğiniz hissini veriyor. İşini gerçekten profesyonelce ve layıkiyle yapıyor.Daha ilk seansta farkı hissettim ve üstümdeki yükün belli bir kısmı geri dönmemek üzere beni terketti. Daha ilk seansta bu iyileşme inancımı artırdı. 3.seans sonunda eski saglıgıma kavuştum. Şimdi huzurluyum. güçlüyüm.Teşekkurler Şahin bey. Beni bu kötü rüyadan uyandırdığınız için sonsuz teşekkürler. Başarılarınızın devamını diliyorum .Herkese tavsiye ediyorum. SAYGILARIMLA

TavsiyeEdiyorum.com Editörlerinin Notu :Soyadı site editörlerimizce kapatıldı.

 TUBAAA (Danışan)
 IP: 212.156.37.YF

19.09.2007
 TavsiyeNo: 1646
Merhabalar,ben yıllardan beri panik atakla yaşamaya çok alışmıştım ama bir o kadar da yorulmuştum. Daha önce çok psikyatri dolaştım inanılmaz ilaçlar kullandım fakat sonuç hep aynı devamlı başa döndüm durdum hiç ilerleyemedim maalesef ve bir gün çok yakın bir dostumun önerisiyle kendisiyle tanışma fırsatım oldu ilk randevuda çok tedirgindim ve aslında inanmamıştım yine boşuna uğraşıyorum derken 2. 3. seanslardan sonra kendine özgü konuşma tarzı deneyimi ve yakın alakasıyla beni ikna etti ve kendimi çoook iyi hissetmemi sağladı. Sizi iyiki tandım Şahin UÇAR! Kullandığı teknikler süper ,başarılarınızın devamını diliyorum. saygılar.

 Nuray S.(müşteri) (Danışan)
 IP: 88.246.112.YF

29.08.2007
 TavsiyeNo: 1180
Ben Şahin bey'e internet sitesinden ulaştım.Unutkanlık özgüven eksikliği v.b. problemlerim vardı.Şahin bey'le olan terapilerim sonucunda bu sıkıntılarımdan büyük ölçüde kurtuldum,büyük ölçüde diyorum çünkü son terapiye gidemediğim için tamamen sonuca ulaşamadım ama genel olarak üç seans sonunda büyük ölçüde değişim gösterdim bu ilk önce bana da çok inandırıcı gelmedi ama gerçekten başarılı bir uzman Şahin bey, terapilere düzenli olarak devam edenlerin kesin sonuç alacakları inkar edilemez bir gerçek.Şahsen ben onunla tanışmaktan ve özgüven sorunumdan kurtulmuş olmaktan dolayı çok mutluyum.(unutkanlığım az da olsa hala devam ediyor,bunun da yarım bırakmış olamaktan kaynaklandığını düşünüyorum en kısa zaman da tamamlayıp bu sorunumdan da kurtulmayı düşünüyorum.)

 M.Emin (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 85.104.134.YJL

05.08.2007
 TavsiyeNo: 721
Bursa'dan bir hastam Ankara'ya gelemeyeceği için kendisine Şahin Beyle çalışabileceğini söyledim.Birkaç ay sonra beni aradı.Şahin bey'e gittiğini,terapiden son derece memnun kaldığını,problemini terapiyle çözdüğünü söyledi. Şahin Bey'le daha sonra beraber aldığımız birkaç eğitimden tanıdım.Doğrusu kendisiyle tanışmaktan büyük mutluluk duydum.Sürekli yenilikleri arayan,eksik hissetiği konularda devamlı araştıran,öğrenen bir kişiliğe sahip,sevecen ve insan ilişkiler gayet seviyeli ve kabul edici olarak gördüm. Artık iyi bir dost olduk.Başarılarının devamını diliyorum.

 alican taptık (Danışan)
 IP: 88.246.40.ZZ

23.07.2007
 TavsiyeNo: 517
ben alican taptık.benim sorumun ders calısamamaktı.ben psk. şahin ucarı ablamın vasitasıyla tanıstım.ve bir seans hipnoz yaptık.beni geçmişe götürerek ders calısmamamın 6. sınıftan kaynaklanan bir problem oldugunu ortaya cıkardı.ve öss sınav stresinden de kurtardı.o seanstan sonra sınıfta kalma durumunda olan ben taktir aldım.psk şahin uçara cok tesekkür ederim.bence bursadaki en iyi psk.ve ayrıyetten türkiyede profesyonel 3 hipnozcudan birisi.

 fatoş t. (Danışan)
 IP: 88.243.49.LB

22.07.2007
 TavsiyeNo: 495
Ben şahin bey i kuzenim aracılığıyla tanıdım. onun ayrıldığı eşiyle sorunları vardı. o da benim yaşadığım gibi depresyon yaşıyordu. benim de oğlum trafik kazasında vefat etti. oğlum atakan ın ölümünden sonra herşeyim altüst oldu. kuzenim de bana şahin beyi önermişti. ama görüşme fırsatımız olmamıştı bir türlü.lar... ve lus.... adında iki ilaç kullanıyordum. Ama yine de kednimi toparlayamamıştım. kuzenimi iyi görüyordum gerçekten değişmişti. Şahin bey ile tanıştığımda bana hipnoz ile yardımcı olabileceğini söyledi.seanslara katıldım 4 kez görüştük. şimdi gerçekten iyiyim. Ben bursa da başka bir psikolog ile de görüştüm ama hiçbir faydasını görmedim. ama şahin uçar beyefendiden gerçekten yararlandım.

 fatma (Danışan)
 IP: 88.251.132.Z

21.07.2007
 TavsiyeNo: 493
bursa da bir psikolog ile görüşmek istiyordum ama kimseyi de bilmiyordum. internette, google a bursa psikolog yazarak buldum. internet sitesini inceledim. www.hipnozterapisi.com hipnoz bana ilginç gelen konulardandır. ama çekinmediğimi söylersem yalan olur. ama hipnoz olunca herşeyi hatırlıyorsunuz. kendimden de geçmedim doğrusu. korkularımın boşuna olduğunu ilk seansı yaşadıktan sonra anladım. mesleki olarak işini severek yaptığını anlıyorsunuz. Bu onda ilk farkettiğim özelliği oldu. İlk görünüşte beyefendi, olgun, nazik bir imaj verdi. bir çok insan için ilginç olabilecek bir sorunum vardı. ısırma tutkusu : ) bazen bana birşeyler oluyordu ne olduğunu anlamamıyordum ama ısırmadığım zaman çıldıracak gibi oluyor sinirleniyordum. illa bir yakınımın bir yerlerini ısırmak istiyordum. :) ısırma hastalığı mı desem ne desem bilmiyorum neyse ki bu sorunumdan kurtuldum. yaklşık 1 ay oldu seansları bıraktım. herhangi bir sorunum yok şu anda. hipnoz ve şahin uçar benim çok önemli bir sorunumu ortadan kaldırdı. özellikle eşim pek bir mutlu :) ısırılmaktan bıkmıştı.

TavsiyeEdiyorum.com Editörlerinin Notu :Soyadı site editörlerimizce kapatıldı.

 B . T. (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.240.172.YJJ

14.06.2007
 TavsiyeNo: 242
Ben psikolog Şahin uçar'ı Bursada hastası olduğum için tanıyorum. Bende yaklaşık 5 yıldır belki de daha uzun bir zamandır depresyon vardı. Kendisiyle yine panik atak hastası olan bir başka arkadaşım vasıtasıyla tanıştım. Arkadaşımdaki değişmeyi görünce ben de onunla görüşmek istedim. Arkadaşımda büyük bir değişme vardı. Kendisini çok iyi hissettiğini falan söylüyordu. Ben de depresyonum nedeniyle görüşme yaptım. 6 seans kadar görüştük sanıyorum ama inanın kendimi yeniden doğmuş gibi hissediyorum. Hipnozla terapi yapıyor. İlk bakışta genç olduğu için biraz çekindim doğrusu. İnsan bir psikologa gittiğinde yaşlı ve babacan birisini bekliyor. Bende babacan birini beklerken genç birini görünce biraz şaşkınlık yaşadım. Ama olgun tavırları var. Çok iyi bir dinleyici olduğunu farkettim. Ben bursa'da terapi almak isteyenlere Şahin bey i önerebilirim gerçekten.

 dilek A. (Danışan)
 IP: 88.246.29.YL

15.11.2007
 TavsiyeNo: 3363
Ben Şahin Beyi internet sitesi vasıtasıyla tanıdım. Daha doğrusu 1 seneye yakın hipnozla ilgili bir araştırmanın ardından kendisine gidebilme cesaretini gösterdim. Ben 1999 senesinde Yalova depremini yaşayan ve daha sonra 2 psikolog gezen ama problemlerini bir türlü çözemeyen biri olarak son çareyi hipnozda buldum. Psikologa gidip ilaç kullanmak istemiyordum.Çünkü ilaçlar insanı sersem gibi yapıyordu ve konuşmaya derdimi anlatmaya ihtiyacım vardı. deprem sonrasında gece uyku problemleri özgüven eksikliği kaygı ve endişe problemlerim vardı.Şahin beyle 5 seanstır çalışıyoruz.Daha 1. seansın sonunda kendimde rahatlama ve huzur hissettim. Sanki eteğimde bana ağırlık veren o taşları bir bir üzerimden atıyordum.Kötü geçen 8 senenin sonunda içimde garip ama anlaşılmaz bir huzur vardı tamda arayıp bulamadığım şey. Diğer seansların sonunda da bu huzur devam ediyordu ve kendime inanılmaz güvenip değerli hissetmeye başlamıştım bile . 5 seansın sonunda kendimi farkettiğimi özgüvenimi kazandığımı endişelerimi ve sıkıntılarımı üzerimden attığımı rahatladığımı insanlara kendimi daha iyi ifade edebildiğimi konuşmaktan korkmadığımı hayır diyebilmeyi öğrendiğimi istemediğim bir şeyi yapmadığımı insanları kıracağım endişesi taşımayıp hissettiklerimi söylediğimi görmeye başladım ve bunu yakınımdaki insanlarda görmeye başladılar.Bu yüzden çok mutluyum.Hatta dün 5. seanstan sonra erken kalkıp işe gidememe problemini bile atlattım. Bugün saat 8 30 da işyerindeydim ve işyerinde huzurluydum. Sabah kalktığımda içsesim bana işyerine erken gitmemi ve orda huzurlu olacağımı söylüyordu. Biraz uzattım biliyorum ama kendimdeki değişiklere ben bile inanamıyorum. Bana her şeyden önemlisi özgüvenimi tekrar kazandırdığı için ve diğer sorunlarımda da bana çok yardımcı olduğu için samimi saygılı iyi bir dinleyici ve mütevazi olduğu için Şahin Uçar a teşekkür ediyorum ve herkese tavsiye ediyorum. Mutlaka hipnozla tanışın.

 su (Danışan)
 IP: 85.100.24.YFD

15.12.2007
 TavsiyeNo: 4697
2 yıllık evliliğimde yaşadığım problemler ve bunun bende yarattığı psikolojik sorunlar sebebiyle çözüm ararken, internet sitesi sayesinde Şahin Bey'le tanıştım.Asıl amacım bir evlilik terapistine gidip evliliğimi kurtarmaktı. Şahin Bey'in uyguladığı tedavi yöntemi sayesinde yaşadıklarımın bende bıraktığı izler sonucunda kişiliğimde oluşan tahribatı ve kaybettiğimi sandığım birçok duygumu yeniden kazanmaya baladım.Bütün bunları tek bir seansta nasıl başardığını hala aklım almıyor.Profesyonel çalışma sistemi, hipnoz tekniğindeki başarısı, güleryüzü, sabrı inanılmaz.İlk seans sonrasında içimde oluşan huzur ve rahatlık duygusu beni inanılmaz şaşırttı ve yaşamış olduğum bu duygu tarifsiz güzeldi.Huzursuzluklarımdan ve mutsuzluklarımdan kurtulmuştum.Kendimi yeniden keşfettim adeta ve en önemlisi kaybolan duygularımı yeniden bulmamı sağladığı için minnettarım.Şunu kesinlikle belirtmek istiyorum çünkü bu benim için önemli,sıkıntılar yaşayan insanlar genelde şöyle der; Benim sorunumu benden başkası çözemez, hiç tanımadığım bir insanın yapacağı şey sadece beni dinlemek olur. Bunun kesinlikle böyle olmadığını yaşan ve tecrübe eden bir insan olarak belirtmek isterim. Gerçekten bu işe gönül vermiş ve Profesyonel bir çalışma tekniği uygulayarak bu tezi adeta çürüten Şahin Bey'e çok teşekkür ediyor ve başarılarının devamını diyorum. Herkese tavsiye ederim.

 andromeda (Danışan)
 IP: 85.108.213.YWW

10.02.2008
 TavsiyeNo: 8149
Bugün benim doğum günüm...Şahin Uçar'la tanışmadan önce aslında hiçte yaşamadığımı farkettim..Şahin bey sayesinde,yaşamın tadına vardığımı rahatlıkla söyleyebilirim. Bu yüzden, bugünü doğum günüm ilan ettim kendimce. Önceleri hayat,benim için sadece derslerden ve sınavlardan ibaretti. Sağlığımdan bile önce geliyordu derslerim.. Zaten psikoloğa gitme sebebim de buydu.. Aslında,psikolog konusunda oldukça deneyimliyim diyebilirim. Senelerden beri dikkatsizliğim yüzünden gitmediğim psikolog kalmadı. Bu yüzden bir psikoloğun bana yardım edip edemeyeceğini daha ilk bakışta anlarım=) Nitekim,Şahin beyi ilk gördüğümde-kullandığı yöntemden dolayı mı,bilemiyorum-bana yardım edebileceğini anlamıştım=) Öyle de oldu gerçekten.Ben "sınav kaygısı"için gitmeme rağmen,asıl sorunumun "kendine güvensizlik"olduğunu öğrendim..Önceleri "insanın kendine güvenmesinin"çokta önemli olduğu kansında değildim açıkçası.Saçma geliyordu bir başka deyişle."Ne yani diyordum,kendime güvensem ne olur,güvenmesem ne olur?"düşüncesindeydim.Ama seanslar sayesinde hiçte öyle düşündüğüm şeklikde olmadığını gördüm.Kendine güvenmekle,aslında insanın elinden hiçbir şeyin kaçamayacağını öğrendim..Kendimi sevmeyi,aslında ne kadar da değerli biri olduğumu öğrendim..Gülmenin bana ne kadar yakıştığını öğrendim..Kendi iç huzurumun,sağılığımın "derslerimden"bile daha önemli olduğunu öğrendim..Hata yapmaktan korkmamayı,aslında hataların insanlara daha çok şey kattığını öğrendim...Ayaklarımı yere sağlam basarak,rap rap ses çıkartarak yürümeyi öğrendim....Sümsük bir profesor olmaktansa,mutlu bir tezgahtar olmayı öğrendim=) Kendime ne kadar acımasız davrandığımı öğrendim..En önemlisi de,"başkalarının düşünecelerinin etkisi altında kalmamayı" öğrendim..Benliğimin farkına vardım,tabir-i caizse..Artık,sadece üniversiteye hazırlanan biri değilim,hem üniversiteye hazırlanıyorum hem de sürekli sırıtıyorum..Başkalarının,"deli mi bu?"bakışlarına aldırmadan üstelik..!! Şahin beye çok şey borçluyum..Kendimi çok şanslı hissediyorum bu konuda..Bursa için kaçırılmayacak bir fırsat Şahin bey=) Ben Şahin beyi tanıdığıma çok ama çok memnunum.Ama ilerde,kendisinin ilerde benimle tanıştığına memnun olacağına hiç ihtimal vermiyorum(= Çünkü, psikoloji okumak ve sonrasında ise,"hipnoz"üzerinde yoğunlaşmak isteyen bir öğrenci olarak,kendisine ilerde çok büyük bir rakibim(=

 xyxayse (Danışan)
 IP: 88.250.161.YLW

12.03.2009
 TavsiyeNo: 21008
Benim kızımın ders çalışamama gibi bir sorunu vardı. kuzenini şahin bey görmüştü. onlar çok mennun kalmışlar. bizim kızımızda çok ağlıyordu ders çalışamadığı için. kuzeninin övgüleri bengüyü de zecbetmiş. ilk defa görüşmeye gittikten sonra bengüyü görmenizi isterdim. Anne içimden kitap okuyup özet çıkarmak geçiyor bu normal mi ? dedi :)) Kızım da eşimle bende buna çok şaşırdık. İlk görüşmemizin ardından bunlar olunca bende bunları yazmak istedim. o kadar sıkıntıdaydık ki içim ferahladı doğrusu.Daha sonra 3 düzenli seans daha Şahin bey ile görüşmeleri oldu.Bu arada öğretmenleriniden de kızımla ilgili çok güzel geri bildirimler almaya başladık. Sınav dönemlerimde tekrar randevu almayı düşünüyoruz. kızımın hayatı benim için çok önemli .. biricik yavrumun gülen gözlerini görmek için ömrümü veriririm..

 nurgül (Danışan)
 IP: 78.189.59.YDY

19.03.2009
 TavsiyeNo: 21260
Eşim ve ben ayrılığın eşiğindeyiz. bizimle ilgili bir yardım beklemiyoruz çünkü boşanma için gün aldık. ama çocuklarımız için elimizden gelenin en iyisini yapmak istiyoruz. bunun için Psikolojik Danışman Şahin uçar bey ile görüşmeler yaptık. aslında sadece boşanma amacıyla değil her konuda daha önce görüşmek isterdim. Bursa da bir psikolog ararken kendisine ulaştık. ben ve ailem kemalpaşa da yaşıyorduk. artık ailemin yanında yaşıyorum. çocuklarımın velayeti için eşimle çok tartışıyorduk. Bende olmasının onların psikolojik dünyaları içiin daha doğru olacağını söyledi. Eşim bir uzmandan yardım almak konusunda isteksiz olmasına rağmen şahin bey i dinledi. buna ben çok şaşırdım ama çocukların bende kalması konusuna uzun tartışmların ardından razı oldu.. bu yüzden çok mutluyum. çocuklarım adına şahin bey e tşk etmek istedim. anlayışlı ve hoşgörülü desteği için
Uzm.Psk.Şahin UÇAR Hakkında Tavsiye Yazın! - Özel Mesaj Gönderin - TavsiyeEdiyorum.com Profilini Ziyaret Edin

Bu sayfada yayınlanan görüşler, TavsiyeEdiyorum.com ziyaretçileri tarafından Uzm.Psk.Şahin UÇAR hakkında gönderilen ve Site Editörleri tarafından TavsiyeEdiyorum.com'un Güvenilirlik Taahhüdü uyarınca kontrol edildikten sonra üyemizin hesabına işlenen 157 tavsiye yazısından derlenmiştir.