TavsiyeEdiyorum.com
Uzm.Psk.Þahin UÇAR için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler:

 Eray (Danışan)
 IP: 176.232.237.BB

18.09.2023
 TavsiyeNo: 126334
Bursa ilinde psikolog arayışınız varsa gönül rahatlığıyla tavsiye edebileceğim işini hakkıyla yapan bir psikolog. Daha önceki başka psikologlar ile çalışmış olmama rağmen herhangi bir fayda sağlayabilmiş değildim. Şahin bey her anlamda destek göstererek problemlerimin çözülmesinde fayda sağladı ve sağlamaya devam etmekte. Özellikle kaygı bozukluğum artık yok denilecek durumda. Her olaya olguya hakim olup takıntı yapmaktan vazgeçtim. Hayatta varolmak her şeye herkese rağmen yaşamanın verdiği mutluluğu tadabilmek benim için kıymetli olan şeydi. Beni bu mutluluktan uzak tutan şeylerin çocukluğumda oluşan travmalar olduğunu farketmek çok şaşırttı. Kendimle ve ailemle barıştım diyebilirim.

 D.K. (Danışan)
 IP: 195.142.68.YB

08.09.2023
 TavsiyeNo: 126281
Şahin Bey’i hem akraba hem de arkadaş tavsiyesi ile duyup,gitmeye karar verdim.Tüm ön yargılarıma rağmen; hayatimda zaten böyle olması gerekir doğrusu bu dediğim seylere karşı tüm algım değişti.Sonra farkettim ki algilarim değiştiğinde çevrem de değişiyor yani aslinda gerçekten sen değişirsen dünya değişir cümlesi ‘nin doğru olduğunu anlıyo insan.Nasıl anlatacağım ne konuşacağım derdi olmadan yalnızca seansa gidin gerisini şahin bey halleder , gördüğüm ve duyduğum en iyi psikolog .

 C.B. (Danışan)
 IP: 178.247.73.ZBY

06.09.2023
 TavsiyeNo: 126255
Şahin beyi internetten buldum. Yayınlanmış videolarını izledim ve takip ettim. İş yerinde yaşadığım bir problemi aşmam için destek talep ettim. Daha ilk görüşmeden itibaren telkin ettiği güven ile beni ben yapan her konuyu birlikte işledik. Yaklaşık iki yıldır düzenli olarak psikolojik destek almaya devam ediyorum. Fark ettim ki; psikolojik destek almak için bir problemim (farkında olduğum/olmadığım) olmasına gerek yokmuş. Bu süre zarfında bendeki olumlu değişikliklerin gerek kendi izlenimlerim gerekse yakın çevrem tarafından fark edilmesi sanırım kendisinin başarısını gösteriyor. Çok tavsiye ediyorum

 H.Ö (Danışan)
 IP: 178.247.75.YC

06.09.2023
 TavsiyeNo: 126254
Çok yakın bir arkadaşım bir süredir Şahin Bey’den destek alıyordu,ondaki olumlu değişiklikleri görünce hiç aklımda olmamasına rağmen deneyimlemem gerektiğini düşündüm ve Şahin Bey ile bu sayede tanıştım.Gittikçe farkettimki aslında bu desteğe çok ihtiyacım varmış, tek yapmanız gereken psikoloğunuza güvenmek sonrasında nasıl olduğunu anlamadan öyle bir özgüven yükleniyor ve kaygılarınızdan arınıyorsunuz ki neden daha önce gitmemişim diyorsunuz.Kesinlikle Bursa’da emin ellerde olduğunuza güvenebileceğiniz en doğru adres.

 K. K. (Danışan)
 IP: 212.174.11.ZZD

06.09.2023
 TavsiyeNo: 126252
Şahin Bey 'i önce eşim için Bursa 'da psikolog ararken internet üzerindeki yorumlara bakarak bulmuştum ,bundan 1 yıl sonra kendim için de gerekli olduğunu düşünerek bende gitmeye başladım ve ilk seansım da nasıl olacak , bu şekilde nasıl çözülecek ,normal varsaydığım sıkı sıkıya tutunduğum öğretilerimden nasıl vazgeçeceğim derken ; şuan bambaşka bir seviyede ve özgüvende hayatıma devam ediyorum. Gözüm kapalı tavsiye ettim ve etmeye de devam ederim. Giden birçok tanıdığımın da en az benim kadar memnun olması ya da daha önce yaşadıkları danışmanlık deneyimleriyle kıyasladıklarında bugüne kadar keşke başka yerlerde zaman kaybetmeseymişiz demesi tesadüf olamaz. Şahin Bey ; işinin ehli , her danışanına aynı mesafede profesyonelce yaklaşan, kendinden ve bilgisinden emin olmasının verdiği güveni size de çok iyi yansıtan bir psikolog ve iyi ki kliniği şehrimizde ...
Uzm.Psk.Þahin UÇAR Hakkında Tavsiye Yazın! - Özel Mesaj Gönderin - TavsiyeEdiyorum.com Profilini Ziyaret Edin

Bu sayfada yayınlanan görüşler, TavsiyeEdiyorum.com ziyaretçileri tarafından Uzm.Psk.Þahin UÇAR hakkında gönderilen ve Site Editörleri tarafından TavsiyeEdiyorum.com'un Güvenilirlik Taahhüdü uyarınca kontrol edildikten sonra üyemizin hesabına işlenen 164 tavsiye yazısından derlenmiştir.